Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Fitónia biała 45 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
44 zł
Tylko dziś
33,90 zł z VAT
27,56 zł bez VAT
600 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 30 września
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 30 września
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Fitonia to niska roślina pełzająca, która kwitnie w cieniu. Dorasta do 15 cm wysokości i może osiągnąć nawet 30 centymetrów. Ma kruche, owalne liście z wyraźnym kontrastującym żyłkowaniem na całej powierzchni liścia, pod którym jest uprawiana, a jeśli usuniemy kwiaty, poprawimy ich jakość. Uprawiane są głównie dwa gatunki, Fittonia verschaffeltii (Fittonia verschaffeltii) z ciemnozielonymi liśćmi i czerwonymi lub różowymi żyłkami oraz Fittonia argyroneura z białymi do srebrnych żyłkami. Liście są bardzo atrakcyjne.

Występowanie

Fitonia to rodzaj roślin kwitnących z rodziny Acanthus Acanthaceae , pochodzący z tropikalnych lasów deszczowych w Ameryce Południowej, głównie w Peru. Na wolności te egzotyczne kwiaty można znaleźć w wilgotnych lasach Ameryki Południowej. Fittonia - wieloletnie rośliny zielne o rozgałęzionych i gęstych łodygach, które dorastają do wysokości 10 cm. System korzeniowy jest powierzchowny, pędy gęsto rosną na powierzchni ziemi.

Parametry

Sztuczna Fitonia biała to wyjątkowa, bardzo piękna roślina, jej wysokość to 45 cm . Posiada atrakcyjne liście, nie do odróżnienia od żywych , oliwkowo-zielone z białymi żyłkowaniem, wykonane z tworzywa sztucznego. Ich liczba to 70 sztuk i są ułożone na 8 łodygach, które są wykonane z drobnego plastiku. Ta roślina nadaje się do wnętrz i jest dostarczana bez doniczki. Jednak dzięki zawartemu w niej trzpieniowi do rowkowania możesz łatwo umieścić naszą Fitonię. Do nasadzenia polecamy doniczkę jednokolorową oraz naturalny kamień dekoracyjny z naszej oferty.

Lokalizacja

Nasza sztuczna Fitónia z pięknym wzorem białej pajęczyny na liściach idealnie pasuje do każdego wnętrza , w kuchni , salonie , ale także w łazience , również dzięki neutralnej kolorystyce. Bardzo ładnie upiększają parapet czy ozdobną półkę , ale bez problemu można też umieścić ją w wiszącej doniczce i stworzyć ciekawą dekorację w nietradycyjnych miejscach, np. nad kanapą w salonie, czy wykorzystując więcej kawałków wiszących kwiatów doniczki z rzędu jako skuteczna sztuczna „zielona” przegroda. Wypełnia każdy pusty zakątek w pomieszczeniu, dzięki czemu wspaniale ożywia minimalistyczne wnętrze, co pozwala mu najbardziej się wyróżnić.

Połączenie

Sztuczną Fitonię można łączyć z dowolną rośliną, ponieważ charakteryzuje się bardzo neutralnym, ale wciąż wyrazistym wyglądem. W pionowej półce zachwyci oko w połączeniu ze sztucznymi roślinami, takimi jak Zelenec , Eucalyptus , Vresovec, wśród których będzie się ładnie wyróżniać i dopełniać całościowy design. Od Ciebie zależy, którą doniczkę wybierzesz, ponieważ prawie wszystko pokroi tę roślinę jako osobną jednostkę. Jeśli jednak nie masz wystarczającej ilości miejsc, na których można postawić doniczki, ich wersja wisząca jest w tym przypadku właściwym wyborem. Połączenie Fiton z rozchodnikiem i bluszczem, na przykład, ta kombinacja może stworzyć idealny zielony wodospad. Oczywiście wszystkie te sztuczne rośliny znajdziesz w naszej ofercie.

Parametry

Kod produktu 20174
Wysokość 45 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Długość gałęzi 12 cm
Liczba oddziałów 8 ks
Materiał oddziału plastikowy
Szerokość liścia 6 cm
Długość liścia 9 cm
Liczba arkuszy 70 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony, biały
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!