Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Girlanda sztuczna Taro Araceae zielona 190 cm

Zniżka
22 %
Pierwotnie
55 zł
Tylko dziś
42,90 zł z VAT
34,88 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres wtorek, 23 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta wtorek, 23 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Taro, znamy się tutaj pod nazwą Przydział. Przydział to rodzaj liściastych kłączowych lub bulwiastych wieloletnich roślin kwiatowych z rodziny Araceae. Jest to bulwiasta roślina zielna, liściasta o ładnie ukształtowanym wzroście. Nadaje się do uprawy jako roślina doniczkowa. Przydział to ozdobna, wiecznie zielona roślina o dużych, strzałkowatych liściach na dużych łodygach. Duże żyłki po obu stronach nadają liściom dużą dekoracyjność. Przydział to duża roślina z dużymi korzeniami. Łodyga osiąga czasami 2 metry, łodygi mają 1 metr długości. Liście mają kształt jajowatego serca i są bardzo duże, osiągają długość 30 cm i szerokość 40 cm. Ma bardzo duże zielone liście w kształcie strzały z wyraźnymi żyłkami. Przydział jest rośliną ciepłolubną.

Występowanie

Pochodzi wyłącznie z tropików i subtropików Starego Świata. Obszar ekspansji rozciąga się od Indii przez południowe Chiny, Indochiny i Azję Południowo-Wschodnią po Australię i Oceanię. Niektóre gatunki są uprawiane w tropikach świata. Przydział rośnie najczęściej w zaroślach wilgotnych lasów tropikalnych i subtropikalnych. Szukają raczej luźnej roślinności i często rosną wzdłuż cieków wodnych w półcieniu.

Parametry

Nasza sztuczna girlanda Taro ma długość 190 cm , na jednej łodydze wykonanej z tworzywa znajduje się aż 113 kawałków pięknych zielonych liści, z kontrastowym jasnozielonym rysunkiem w kierunku środka liścia. Liście są bardzo miękkie w dotyku, mimo że do ich produkcji użyto tworzywa sztucznego, wyglądają bardzo naturalnie i realistycznie, zarówno w dotyku, jak i z wyglądu jak żywe.

Lokalizacja

Girlanda ta przeznaczona jest do wnętrz , nadaje się jako uzupełnienie salonu , gabinetu oraz miejsc, w których żywa roślina nie miałaby wystarczającej ilości światła lub regularnej pielęgnacji. Gwarantuje odświeżenie każdej przestrzeni swoim naturalnym pięknem. Jest bardzo ważnym dodatkiem do każdego pomieszczenia, które wypełnia przyjemnym komfortem. Bardzo dobrze nadaje się do wypełniania różnych ikeban na stole lub na komodzie.

Kombinacje

Sztuczną girlandę Taro można bardzo ładnie łączyć z różnymi gałęziami, ale także z innymi rodzajami girland z naszej oferty. Nie musisz się też bać łączenia tej girlandy z naszymi roślinami kwitnącymi. Aby uzyskać większą objętość, wybierz na przykład więcej kawałków tej girlandy i pozwól, aby te piękne girlandy po prostu zwisały z sufitu, uzyskasz bardzo przewiewne wydzielenie przestrzeni.

Parametry

Kod produktu 20218
Determinacja wnętrze
Długość 190 cm
Długość pnia / łodygi 190 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Szerokość liścia 8 cm
Długość liścia 10 cm
Liczba arkuszy 113 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści zielony, biały
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!