Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna girlanda Bluszcz biało-zielona 190 cm

Zniżka
22 %
Pierwotnie
55 zł
Tylko dziś
42,90 zł z VAT
34,88 zł bez VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Bluszcz to wiecznie zielona roślina pnąca, która z czasem staje się zdrewniała. Jest rośliną typową dla runa leśnego. Woli półcień od cienia. Bluszcz dobrze rośnie na wilgotnej glebie bogatej w próchnicę. Jest to jedna z najbardziej niewymagających i jednocześnie odpornych roślin. Nie zrzuca liści na zimę. Dlatego często jest elementem jesiennych i świątecznych dekoracji. Bluszcz bardzo dobrze znosi cięcie i modelowanie. Kilka lat po posadzeniu Bluszcz zaczyna rosnąć szybciej. Dlatego konieczne jest zastosowanie intensywnego cięcia edukacyjnego wraz z delikatnym, pielęgnacyjnym cięciem. Jeśli chcesz hodować Bluszcz, co jest możliwe przez cały rok, umieść około 20 cm młodych sadzonek w pojemniku z wodą. Korzenie pojawiają się po około 14 dniach. Następnie należy je posadzić w glebie. Istnieje kilka możliwości wykorzystania bluszczu w ogrodzie. Zwykle służy do upiększania ogrodzeń, altan, pergoli lub innych miejsc w ogrodzie.

Występowanie

Bluszcz to jedyna roślina pnąca, która ma swój dom w Europie Środkowej. Ogólnie rzecz biorąc, rośnie w Europie od północy po południe Skandynawii, na wschodzie do krajów bałtyckich i na Ukrainie, na południu występuje w Grecji, Krecie, Mołdawii, a także na nizinach węgierskich. Rośnie w lasach liściastych i mieszanych, na skałach, gruzach, ruinach, w krzewach, na glebach próchnicznych, pożywnych, lekko kwaśnych do obojętnych. Często uprawiana jest w ogrodach, parkach, na cmentarzach itp., gdzie jako wieloletnia roślina zielona nadaje się do pokrywania murów i ogrodzeń. Żyje również w naszym klimacie, ale brakuje jej w miejscach o rosnącej wysokości.

Parametry

Sztuczna girlanda Bluszcz biało-zielony ma długość 190 cm . Jej łodyga jest zielona i wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Łodyga zawiera również 113 plastikowych liści, które wyglądają bardzo naturalnie, co pozwala uzyskać naprawdę realistyczny efekt całej gałązki. Liście są ciemnozielone, połączone z jasnozielonymi liśćmi. Całą gałąź uzupełnia okazjonalnie kontrastująca biała lamówka. Gałąź wniesie do Twojego domu piękny jesienny akcent.

Umieszczenie

Nasza sztuczna girlanda Bluszcz jest przeznaczona do wnętrz. Można go bardzo ładnie postawić na półce i pięknie wypełnić pustą przestrzeń, ale można go też powiesić na suficie w swojej oranżerii. Ze względu na to, że nie posiada ochrony przed promieniowaniem UV, nie należy go wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Jest odpowiednim zamiennikiem żywej rośliny, ponieważ nie wymaga regularnej pielęgnacji ani podlewania. Rozświetli nawet najciemniejszy zakamarek w Twoim domu.

Kombinacje

Sztuczna girlanda bluszczu jest płożąca się roślina i bardzo ładnie łączy się z różnymi zwisami bluszczu, ale także z gałązkami z naszej oferty. Nie musisz się też bać łączenia girlandy z naszymi roślinami kwitnącymi. Popularny jest do wykańczania różnych aranżacji. Aby Twoja dekoracja była wyjątkowa, na naszej stronie możesz również wybrać kamienie ozdobne. Aby uzyskać bogatszą objętość, wybierz więcej kawałków bluszczowej girlandy. Stworzysz naprawdę zapierającą dech w piersiach jesienną dekorację na stół lub półkę.

Parametry

Kod produktu 20202
Determinacja wnętrze
Szerokość 15 cm
Długość 190 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Szerokość liścia 10 cm
Długość liścia 11 cm
Liczba arkuszy 113 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!