Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna girlanda Filodendron 190 cm

Zniżka
22 %
Pierwotnie
56 zł
Tylko dziś
43,90 zł z VAT
35,69 zł bez VAT
500 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 30 marca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 30 marca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Filodendron (Philodendron) to rodzaj roślin z rodziny obrazkowatych. Są to wieloletnie rośliny od małych aż do mocnych, o stałych lub przegubowych liściach łodygowych i małych kwiatach w kwiatostanach w kształcie trzciny. To, co najbardziej charakteryzuje tę roślinę, to jej liście, które mają kształt serca, w kolorze głębokiej zieleni. W porównaniu z innymi Filodendronami jest mniejszy, co pozwala bez problemu uprawiać go w doniczkach. Ma wiele liści i dlatego wielu decyduje się na zawieszenie go pod sufitem. Chociaż uważa się go za roślinę o słabo rozwiniętych korzeniach, prawdą jest, że rośnie bardzo szybko, aż zostaje uważany za winorośl. Niewiele osób wie, że Filodendron cordatum jest rośliną trującą. Jest sprzedawany w sklepach jako roślina doniczkowa, ale prawda jest taka, że jest to gatunek, który może wpływać na zdrowie ludzi, ale także zwierząt, jeśli je zjedzą. Roślina ta zajmuje szczególne miejsce w sercach ogrodników. Pewnie dlatego, że rośnie nawet w ciemnych miejscach i doskonale oczyszcza powietrze.

Występowanie

Ta roślina pochodzi z Brazylii i Peru. Jest szeroko rozpowszechniona wyłącznie w tropikalnej Ameryce. Obszar rozciąga się od północnego Meksyku, przez Amerykę Środkową, po Paragwaj i północną Argentynę oraz obejmuje wyspy karaibskie. Chociaż jest to roślina egzotyczna, prawda jest taka, że bardzo dobrze przystosowuje się do innych klimatów i środowisk. Jego odporność pomaga roślinie zmienić jej potrzeby w odpowiednim czasie na tę adaptację. Oczywiście zima mu nie odpowiada, więc na północy Hiszpanii zaleca się, aby był w pomieszczeniu, ale w przypadku południa można rozważyć jego położenie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ bardzo dobrze dostosowuje się do obu miejsc .

Parametry

Nasza sztuczna girlanda ma długość 190 cm , na jednej łodydze wykonanej z tworzywa znajduje się aż 113 sztuk pięknych zielonych liści. Liście są bardzo miękkie w dotyku, mimo że do ich wykonania użyto tworzywa sztucznego. Dają bardzo naturalne wrażenie, ponieważ girlanda posiada liście w różnych rozmiarach oraz odcienie naturalnej zieleni.

Umieszczenie

Nasza sztuczna girlanda Filodendron idealnie pasuje do każdego wnętrza. Doskonale wypełnia „głuchą” przestrzeń. Z kilku kawałków stworzysz piękny łańcuszek. Umieść je na drzwiach, wokół okien, balustrad schodowych lub rozciągnij je na cały pokój. Bardzo dobrze nadaje się do wypełniania różnych ikeban na stole lub na komodzie. Aby stworzyć ciekawą dekorację w nietradycyjnych miejscach, np. nad kanapą w salonie, girlandę możesz bezpiecznie umieścić w wiszącej doniczce, lub wykorzystując więcej sztuk wiszących doniczek w rzędzie jako efektowną sztuczną „zieloną” przegrodę. Wypełnia każdy pusty zakątek w pomieszczeniu, dzięki czemu wspaniale ożywia minimalistyczne wnętrze, co pozwala mu najbardziej się wyróżnić.

Połączenie

girlandę Filodendron Możesz połączyć z dowolną rośliną, ponieważ ma bardzo neutralny, a jednocześnie charakterystyczny wygląd. Połączenie Filodendronu z rozchodnikiem i Epipremnum może stworzyć idealny zielony wodospad. Oczywiście w naszej ofercie znajdziecie wszystkie wymienione sztuczne rośliny.

Parametry

Kod produktu 20212
Determinacja wnętrze
Długość 190 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 13 cm
Szerokość liścia 8 cm
Liczba arkuszy 113 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!