Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna girlanda Błyszcząca różowa jodła 300 cm

22,50 zł z VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Błyszcząca girlanda jest stworzona tak, aby pasowała do prawdziwych gałęzi choinki, choć kolorem sugeruje, że jest sztuczna, ale jest tym ciekawszym dodatkiem świątecznym. Długość tej efektownej promiennej girlandy wynosi około 300 cm i jest wykonana z materiału PE (100% plastikowych igieł). W dużej mierze odpowiada wyglądowi gałązek jodłowych. Można go również wydłużyć do żądanej długości. Nadaje się do wnętrz i na zewnątrz, idealny do dekoracji okien i okien. Ze względu na kształt igły, długość gałązek i średnicę gałązek, ale przede wszystkim ze względu na dużą liczbę użytych gałązek wygląda bardzo gęsto. Bezpieczeństwo to nasz priorytet! Dlatego wszystkie materiały zostały przetestowane przez TÜV SÜD pod kątem trudnopalności i bezpieczeństwa zdrowotnego. Ponadto SGS (największy na świecie instytut badawczy) przetestował odporność ogniową materiałów budowlanych klasy B1 zgodnie z normą DIN 4102-1. Nasze produkty pomyślnie przeszły rygorystyczne testy. Girlanda wykonana jest z elastycznego drutu, który można przyczepić na końcach. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Produkcja jest dokładnie sprawdzana, podobnie jak wszystkie użyte materiały. Materiały przeszły rygorystyczne testy. Piękna dekoracja świąteczna najwyższej jakości.

Parametry

Kod produktu 4932
Wysokość 300 cm
Średni 10 cm
Liczba części 1 ks
Kraj pochodzenia Niemcy

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!