Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Kaktus sztuczny 69 cm

Zniżka
13 %
Pierwotnie
320 zł
Tylko dziś
279 zł z VAT
226,83 zł bez VAT
238 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres poniedziałek, 2 października
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta poniedziałek, 2 października
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Kaktusy to rodzina kwitnących roślin dwuliściennych. Kaktusy to rośliny przystosowane do długich okresów suszy w warunkach pustynnych. Są to sukulenty – gdy mają dostęp do wody, przechowują ją w chudych częściach ciała, które zazwyczaj zredukowane są tylko do łodygi. Ich igły to przekształcone liście, które zostały zredukowane ze względu na ochronę wody. Ich kwiaty mogą mieć wielkość od 1 cm do 30 cm i są zwykle czerwone, żółte, pomarańczowe lub fioletowe. Nie wymagają wzrostu, są bardzo trwałe i długowieczne, ale przede wszystkim potrafią urzekać swoim niezwykłym pięknem. Wiele kaktusów pięknie kwitnie wiosną i latem, ale większość jest uprawiana ze względu na wyjątkowe mięsiste łodygi i ciernie.

Występowanie

Chociaż dziś znanych jest wiele gatunków kaktusów, wszystkie mają wspólne pochodzenie w Ameryce. Uważa się, że rozpoczęli swoją podróż 80 milionów lat temu i wtedy ta część świata wyglądała jak dziewiczy las. Klimat musiał być ciepły, bezmrozowy i wilgotny, ponieważ warunki sprzyjały, mogły mieć liście. Wraz ze spadkiem opadów rozwijały się. Liście zamieniły się w ciernie i zadanie oddychania spadło na łodygę lub mięsiste ciało, którego chlorofil zmienił kolor na zielony. Na prawdziwych pustyniach, takich jak Sahara, znajdziemy tylko kilka gatunków kaktusów. Obszar kaktusów jest ogromny na terenach o charakterze półpustynnym. Takie obszary można znaleźć w RPA, Madagaskarze, Meksyku czy Ameryce Południowej. Europa i Azja są uboższe w kaktusy, ale importowane kaktusy rozprzestrzeniły się w krajach śródziemnomorskich.

Parametry

Nasz sztuczny kaktus ma 69 cm wysokości, łącznie z doniczką. Składa się z 5 pięknych zielonych łodyg, które są wykonane z materiału PU i są nie do odróżnienia od oryginału. Dostarczany jest w plastikowej doniczce o wysokości 13 cm i średnicy 15,9 cm. Przeznaczony jest do wnętrz.

Lokalizacja

Sztuczny Kaktus przeznaczony jest jako odpowiedni dodatek do salonu, sypialni czy gabinetu. Twórz dekoracje z kaktusów. Postaw go na parapecie, półce, stole jadalnym, a nawet stole roboczym. Pięknie będzie się wyróżniał obok komputera i doda odrobinę świeżości Twojemu stołowi. Ponieważ Cactus jest obecnie bardzo nowoczesny, architekci często wykorzystują go do uzupełniania przestrzeni.

Kombinacje

Kaktus może się doskonale wyróżniać. Bardzo dobrze komponuje się również z innymi kaktusami i sukulentami, których bogatą ofertę można znaleźć na naszej stronie. Stwórz ciekawą dekorację na kilka lat z kaktusów i sukulentów w różnych rozmiarach i kształtach, umieść je w pojedynczych doniczkach o różnym kształcie, kolorze, materiale i uzupełnij kolorowymi kamieniami.

Parametry

Kod produktu 20264
Wysokość 69 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 13 cm
Średnica wkładki 15.9 cm
Liczba łodyg / łodyg 5 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!