Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna róża pustynna zielona 25,5 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
40 zł
Tylko dziś
30,90 zł z VAT
25,12 zł bez VAT
194 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 9 czerwca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 9 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Rojnik ma dużą rozetę pogrubionych liści z kolczastym brzegiem, zwykle zakończonym cierniem. Mocny pień jest zwykle krótki, więc liście wyglądają tak, jakby wyrosły bezpośrednio z korzenia. Rojniki są blisko spokrewnione z liliami i nie należą do kaktusów.

Występowanie

Rojnik Róża pustynna naturalnie rośnie głównie w Meksyku, ale możemy je również spotkać w południowych Stanach Zjednoczonych czy Ameryce Środkowej i Południowej. Uprawia się je jednak również w miejscach o odpowiednim klimacie, np. w basenie Morza Śródziemnego.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Róża pustynna ma 26 cm wysokości. Ma zieloną łodygę, na której zaczyna się krótka ciemnozielona łodyga, wykonana z tworzywa sztucznego. Ponadto na łodydze znajdują się szerokie, zielone liście zakończone cierniem. Ta roślina jest dostarczana bez wkładki wewnętrznej lub ozdobnej doniczki. Zawiera trzpień do wbijania , za pomocą którego z łatwością przymocujesz roślinę do wybranej przez siebie doniczki.

Umieszczenie

Ta idealna replika przeznaczona jest do wnętrz , nadaje się jako uzupełnienie salonu , gabinetu oraz miejsc, w których żywa roślina nie miałaby wystarczającej ilości światła lub regularnej pielęgnacji. Ze względu na swoje rozmiary nadaje się do postawienia sztucznej róży pustynnej na stoliku kawowym lub komodzie tak, aby była w dobrze widocznym miejscu. Roślina ta jest jedną z najpopularniejszych roślin uzupełniających przestrzeń.

Kombinacje

Zalecamy łączenie Róży pustynnej z innymi roślinami, które mają swoje naturalne środowisko na pustyni lub w miejscach o suchym klimacie, np. różne kaktusy , draceny czy juki . Przyjemnie prezentuje się również sama w minimalistycznym otoczeniu, ponieważ jej piękne liście już same w sobie są piękną ozdobą. To nie przypadek, że Róża pustynna jest jednym z najpopularniejszych sukulentów w historii.

Parametry

Kod produktu 20160
Wysokość 17 cm
Kolor zielony
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Szerokość 23 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 13 cm
Szerokość liścia 5.5 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!