Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny soczysty lotos Esheveria żółty 9 cm

Zniżka
25 %
Pierwotnie
4 zł
Tylko dziś
2,99 zł z VAT
2,43 zł bez VAT
1650 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Kwiaty na krótkich pędach oparte są na zwartych różach o soczystych, mięsistych, często kolorowych liściach. Gatunki są polikarpiczne, co oznacza, że mogą wielokrotnie kwitnąć w ciągu swojego życia, co może odnosić się również do innych rodzajów, takich jak Sempervivum, które znacznie różnią się od Echeveria. Wiele gatunków Echeveria wykonuje ważne zadania środowiskowe, takie jak rośliny żywicielskie motyli. Łatwo zauważyć, jak od razu ta Echeveria zyskała swoją nazwę - są to liście, które tuż przed dojrzewaniem i otwarciem tworzą kulisty kształt, przypominający tę roślinę kwitnącego lotosu.

Występowanie

Echeveria to duży rodzaj roślin kwiatowych z rodziny Crassulaceae. Występuje na obszarach Ameryki Środkowej, Meksyku i północno-zachodniej Ameryki Południowej. Rośliny różnią się wielkością i kolorem. Każda roślina jest wyjątkowa i dlatego może nie być dokładnie taka sama.

Parametry

Sztuczny soczysty lotos Esheveria yellow ma 9 cm wysokości. Jasnożółte liście wykonane są z wysokiej jakości tworzywa PU, z rowkowanym trzpieniem z tworzywa sztucznego, który jest w naturalnym zielonym kolorze. Doniczka nie jest częścią pakietu, ale to żaden problem, gdyż w naszym e-sklepie znajdziesz doniczkę dokładnie według własnego pomysłu.

Lokalizacja

Nasz sztuczny kwiat lotosu Eševéria nadaje się do wnętrz i jest doskonałą alternatywą dla miłośników kwitnących kwiatów. Ze względu na niewielką wysokość warto postawić ją na stole, komodzie, półce – słowem wszędzie tam, gdzie brakuje światła i nie można regularnie dbać o żywą roślinę. Echeveria to świetny dodatek do każdego wnętrza.

Kombinacje

Polecamy łączenie Lotus Eševéria z różnymi wariantami kolorystycznymi kwiatów lotosu. Idealną aranżację stworzysz w półprzezroczystej doniczce, łącząc różne sukulenty z ozdobnymi białymi kamieniami. Wszystkie wymienione produkty możesz kupić w naszym e-sklepie.

Parametry

Kod produktu 20118
Wysokość 9 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość liścia 2 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści żółty
Długość trzpienia 7 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!