Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny soczysty lotos 17 cm

Zniżka
19 %
Pierwotnie
16 zł
Tylko dziś
12,90 zł z VAT
10,49 zł bez VAT
482 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 9 czerwca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 9 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Lotus-like to rodzina tworzących białko rodziny prawdziwych roślin dwuliściennych. Obejmuje jeden rodzaj lotosu. Charakterystycznym siedliskiem lotosów są stojące i wolno płynące płytkie wody tropików i subtropików. Lotos jest rośliną wieloletnią, ma korzenie wodne na dole roślina ze świerkowym podziemiem. Liście są naprzemienne, wyrastają z ziemi, z ekstraktami, zlewają się na tafli wody lub wystają z wody, z otworami wentylacyjnymi tylko w górnej części blaszki. Łodyga jest bez wtórnego zgrubienia. Pod koniec sezonu na szczycie podziemi tworzą się bulwiaste organy magazynowe. Łodygi liści są długie i wyrastają pośrodku blaszki tarczy. Żyły są palmatowe. Kwiaty pojedyncze, duże, biseksualne, pachowe, wystające ponad powierzchnię na długich pędach. Są kąpane głównie przez chrząszcze. Lotos jest również uważany za kwiat szczęścia. Symbolizuje energię do szczęśliwego potomstwa, rozwijającej się i dostatniej rodziny oraz szczęścia małżeńskiego.

Występowanie

Pochodzenie - Ameryka i Meksyk. Przystosowała się do życia w ekstremalnych warunkach, jakie panują na stepach Ameryki Południowej, skąd pochodzi. Sukulenty mają jedną osobliwość: w okresach silnej suszy wszystkie części naziemne znikają, a gdy pojawia się wilgoć, natychmiast się regenerują. Roślina ta ma bardzo małe wymagania, można ją pozostawić bez opieki na kilka tygodni. Jego największymi wrogami są nadmiar wody i niskie temperatury. W łodziach podwodnych lotosu przygotowywane są w Chinach i Indiach potrawy lekkostrawne. Wytworzona z nich mąka służy do wypieku chleba.

Parametry

Nasz soczysty Lotos ma 17 cm wysokości . Zawiera jedną sztuczną łodygę, z której wyciągane są zielono-różowe liście wykonane z wysokiej jakości materiału PU. Pochodzi bez doniczki. Roślina ma jednak ryflowaną łodygę, więc łatwo ją zastosować do pięknych aranżacji czy różnych dekoracji.

Lokalizacja

Nasz sztuczny Lotos przeznaczony jest do wnętrz. Mówi się, że jeśli położysz kwiat lotosu w salonie, w strefie rodzinnej lub w biurze, przyciągnie on energię bogactwa i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Lotos możesz umieścić w salonie lub sypialni, gdzie harmonizuje środowisko rodzinne, wycisza umysł i poprawia relacje między domownikami. Jeśli postawisz kryształowy kwiat lotosu w salonie przy oknie, przechwyci on promienie słoneczne i wprowadzi do domu energię szczęścia i oczyści negatywne energie. Jeśli chcesz mieć w domu trochę uniwersalny symbol czystości i oświecenia, ale żywa roślina nie działa na Ciebie, nasz sztuczny Lotos jest właśnie dla Ciebie.

Kombinacje

Polecamy łączenie lotosu z różnymi wariantami kolorystycznymi kwiatów lotosu, sukulentów czy innych roślin ozdobnych z naszej oferty. To zależy tylko od twojej wyobraźni i preferencji. Lotos ładnie ozdobi Twój stół lub parapet. Wybór odpowiedniej doniczki czyni prawdziwe cuda. Polecamy wybrać bardziej wyraziste donice lub doniczki z wzorem, które idealnie współgrają z sukulentami. Kamienie ozdobne, w których umieszcza się soczysty, doskonale nadają się jako materiał wypełniający. Znajdziesz je również w naszej ofercie.

Parametry

Kod produktu 20172
Wysokość 17 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Szerokość 16 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Szerokość liścia 2.5 cm
Długość liścia 8 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści czerwony, zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!