Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny soczysty lotos Esheveria zielony 9 cm

Zniżka
25 %
Pierwotnie
4,10 zł
Tylko dziś
3,09 zł z VAT
2,51 zł bez VAT
1650 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 9 czerwca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 9 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Sukulent to roślina o mięsistych łodygach, liściach lub podziemnych częściach ciała, przystosowana do życia w suchym środowisku. Kolce ograniczają utratę wilgoci, a bulwiaste korzenie zatrzymują wodę. Wielkość i kształt liści zależy od ilości wody. Gdy jest woda, liście puchną, są szorstkie i mięsiste, ale na sucho kurczą się lub opadają. Każda sukulenta ma zdolność zatrzymywania wody lub składników odżywczych dzięki specjalnym grupom komórek w swoim ciele. Takie zapasy utrzymują roślinę przy życiu nawet podczas długich okresów suszy. Okres ten może trwać tygodnie, miesiące, ale także lata.

Występowanie

Sukulenty występują na całym świecie z wyjątkiem Antarktydy, od poziomu morza do 5000 m n.p.m. Ich rozkład jest jednak nierównomierny. Preferują półpustynie regionu subtropikalnego, zwłaszcza RPA, Madagaskar i Amerykę Północną. Z drugiej strony omijają pustynie, gęste lasy i bezleśne obszary o umiarkowanym klimacie z ostrymi zimami.

Parametry

Nasz soczysty charakteryzuje się wyrazistymi zielonymi i jasnozielonymi liśćmi. Liście wykonane są z materiału PU i znajdują się na ciemnozielonej łodydze.Cała roślina ma 9 cm wysokości i sprawia realistyczne wrażenie . Za pomocą tej łodygi można ją łatwo umieścić w doniczce z inną rośliną lub można ją dostarczyć osobno, bez wkładki wewnętrznej lub doniczki.

Lokalizacja

Nasz soczysty lotos Eševéria jest przeznaczony do wnętrz , nadaje się jako dodatek do domu lub biura oraz miejsce, w którym żywa roślina nie miałaby wystarczającej ilości światła lub regularnej pielęgnacji. Dzięki realistycznemu wyglądowi świetnie zastępuje żywą roślinę. Czasem przyciąga wyrazistą kolorystyką i ciekawymi kształtami, grupując je można uzyskać pomysłowe aranżacje na żywo. Ogromną zaletą tych roślin jest to, że nie zajmują dużo miejsca, zmieszczą się również na mniejszym parapecie, a miejsce na nie można znaleźć w bardzo małym mieszkaniu .

Kombinacje

Soczysty lotos Eševéria, mimo niewielkiego wyglądu, może ładnie ożywić przestrzeń, ale jednocześnie jest jego wadą i zalecamy dodanie innych gatunków tej rośliny. Ponieważ sukulent rośnie głównie na glebach kamienistych i piaszczystych, bardzo ładnie łączy się z kaktusami. Ale nie musisz bać się łączenia go z kwiatkiem, np. Ľaliou lub Iskernikom które znajdziesz w naszej ofercie.

Bardzo ładnie komponuje się z donicami w kolorach ziemi, ale dobrze komponuje się również z kolorem przypominającym beton.

Nawet jeśli na pierwszy rzut oka tak nie wygląda, tak dobrze skomponowana doniczka z rośliną może całkowicie odmienić całe Twoje wnętrze i nadać mu zupełnie inny charakter. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór doniczek.

Parametry

Kod produktu 20119
Wysokość 9 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Szerokość 3 cm
Długość pnia / łodygi 6 cm
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Długość liścia 3 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści zielony

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!