Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny kaktus 21 cm

Zniżka
27 %
Pierwotnie
19 zł
Tylko dziś
13,90 zł z VAT
11,30 zł bez VAT
676 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Kaktusy to wieloletnie sukulenty o dość zróżnicowanym wyglądzie. Większość gatunków kaktusów jest bezlistna, w pełni rozwinięte liście można znaleźć tylko w kilku oryginalnych rozwojowo rodzajach. Niektóre z tych kaktusów mają wzrost podobny do drzewa i mogą osiągnąć wysokość do 15 metrów. Małe i wkrótce liściaste liście pojawiają się również w podrodzinie Opuntioideae . Areole to specyficzny organ kaktusów. Są to w zasadzie skrócone gałązki boczne, które mają własną tkankę wzrostową i ukrwienie oraz niosą kolce lub różnego rodzaju trichomy.

Występowanie

Kaktusy obejmują około 1900 gatunków w 127 rodzajach. Z wyjątkiem jednego gatunku ripsalis, pochodzą one wyłącznie z Ameryki , gdzie są szeroko rozpowszechnione od Kanady po Patagonii . Najwięcej gatunków występuje w południowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych i północno-zachodnim Meksyku , a także w południowoamerykańskich Andach .

Parametry

Nasz sztuczny kaktus ma 21 cm wysokości . Posiada ryflowaną łodygę, dzięki czemu można ją łatwo wkomponować w dowolną aranżację lub dekorację.Rozgałęzia się na 16 pędów, które są w kolorze świeżej zieleni, a końce przechodzą w odcień brązu. Wykonane są z wysokiej jakości materiału PU. Nasz sztuczny kaktus przeznaczony jest do wnętrz .

Lokalizacja

Kaktus w domu to zwykle piękny dodatek do wnętrza. W łazience ten drobny detal może wyczarować przyjemną atmosferę, ale również salon , kuchnia czy biuro mogą być odpowiednim miejscem.

Ze względu na niewielką wysokość nadaje się do umieszczenia w widocznych miejscach, takich jak szafka, półka, parapet czy stół konferencyjny lub kuchenny. Dzięki trzpieniowi do rowkowania roślina ta może być wkomponowana w różne zielone bukiety.

Kombinacje

Wnieś trochę zieleni do swojego wnętrza dzięki tej sztucznej roślinie, która wygląda na żywą. Wyróżni się dobrze jako osobnik w okrągłej, niskiej doniczce lub więcej kawałków tego samego gatunku w doniczce pudełkowej. Nasz sztuczny Kaktus można łączyć z kilkoma roślinami z naszej oferty, ale najlepiej świadczyć o tym będzie połączenie z Echeveri i Sukulentami w różnych kolorach, które oferujemy w kilku gatunkach.

Parametry

Kod produktu 20143
Wysokość 21 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 14 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony, burgundia
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 7 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!