Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny soczysty Echeveria 10 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
13 zł
Tylko dziś
9,99 zł z VAT
8,12 zł bez VAT
626 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres wtorek, 23 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta wtorek, 23 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Sukulent to roślina o mięsistych łodygach, liściach lub podziemnych częściach ciała, przystosowana do życia w suchym środowisku. Kolce ograniczają utratę wilgoci, a bulwiaste korzenie zatrzymują wodę. Wielkość i kształt liści zależy od ilości wody. Gdy jest wystarczająco dużo wody, liście pęcznieją, są szorstkie i mięsiste, ale kurczą się lub wysychają po wyschnięciu. Każda sukulenta ma zdolność zatrzymywania wody lub składników odżywczych dzięki specjalnym grupom komórek w swoim ciele. Takie zapasy utrzymują roślinę przy życiu nawet podczas długich okresów suszy. Okres ten może trwać tygodnie, miesiące, ale także lata.

Występowanie

Sukulenty występują na całym świecie z wyjątkiem Antarktydy, od poziomu morza do 5000 m n.p.m. Ich rozkład jest jednak nierównomierny. Preferują półpustynie regionu subtropikalnego, zwłaszcza RPA, Madagaskar i Amerykę Północną. Z drugiej strony omijają pustynie, gęste lasy i bezleśne obszary o umiarkowanym klimacie z ostrymi zimami.

Parametry

Nasza soczysta czerwień Echeveria charakteryzuje się wyrazistymi jasnozielonymi liśćmi, przechodzącymi w czerwone. Liście wykonane są z materiału PU, opartego na ciemnozielonej łodydze. Za pomocą tej łodygi można ją łatwo umieścić w doniczce z inną rośliną, a nawet osobno. Roślina ma 10 cm wysokości i sprawia bardzo realistyczne wrażenie. Pochodzi bez doniczki.

Lokalizacja

Nasza soczysta Echeveria czerwona przeznaczona jest do wnętrz, nadaje się jako dodatek do domu lub biura oraz do miejsc, w których żywa roślina nie miałaby wystarczającej ilości światła lub regularnej pielęgnacji. Dzięki realistycznemu wyglądowi świetnie zastępuje żywą roślinę. Czasem przyciąga wyrazistą kolorystyką i ciekawymi kształtami, które można ze sobą grupować, tworząc pomysłowe aranżacje. Ogromną zaletą tych roślin jest to, że nie zajmują dużo miejsca, zmieszczą się również na mniejszym parapecie, a miejsce na nie można znaleźć w bardzo małym mieszkaniu.

Kombinacje

Soczysty lotos Echeveria, mimo niewielkiego wyglądu, może ładnie ożywić przestrzeń, ale jednocześnie idealnie nadaje się do łączenia z innymi gatunkami tej rośliny. Ponieważ sukulent rośnie głównie na glebach kamienistych i piaszczystych, bardzo dobrze komponuje się z kaktusami. Ale nie musisz bać się łączenia go z kwiatkiem, np. Lilie czy Iskerniki, które znajdziecie w naszej ofercie, bardzo ładnie komponują się z donicami w kolorach ziemi, ale też dobrze komponują się z kolorem przypominającym beton. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka tak nie wygląda, tak dobrze skomponowana doniczka z rośliną może całkowicie odmienić całe Twoje wnętrze i nadać mu zupełnie inny charakter. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór doniczek.

Parametry

Kod produktu 20108
Wysokość 10 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 5 cm
Szerokość liścia 1 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony, purpurowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 4 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!