Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Agawa bordowa 20 cm

Zniżka
27 %
Pierwotnie
15 zł
Tylko dziś
10,90 zł z VAT
8,86 zł bez VAT
676 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres wtorek, 23 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta wtorek, 23 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Agawa należy do dużego rodzaju sukulentów zaliczanych do rodziny szparagów ( Asparagaceae ), w przeszłości zaliczanych do odrębnej rodziny agaw. Roślina agawy ma dużą rozetę grubych liści z kolczastą krawędzią, która może zapewnić wystarczające rezerwy wody w jej litych liściach. Agawa jest bardzo popularną mrozoodporną rośliną wewnętrzną i zewnętrzną, jest jedną z „odpornych” roślin, które potrzebują dużo słońca. Roślina ma mały, mocny pień, który trudno rozpoznać pod liśćmi, a liście wyglądają tak, jakby wyrosły bezpośrednio z korzeni. Roślina rośnie powoli, kwitnie tylko raz w życiu, po czym obumiera.

Występowanie

Pochodzi z ciepłych krajów - Meksyku, Ameryki. Do Europy została sprowadzona po odkryciu Ameryki i jako roślina ozdobna, egzotyczna uprawiana jest w basenie Morza Śródziemnego i południowej Rosji - na Krymie i na wybrzeżu Morza Czarnego na Kaukazie. Agawy rosną naturalnie głównie w Meksyku, ale możemy je również znaleźć w południowych i zachodnich Stanach Zjednoczonych oraz w Ameryce Środkowej i Południowej. Jednak osiedlili się również w innych częściach świata o odpowiednim klimacie, m.in. Na Morzu Śródziemnym.

Parametry

Wysokość naszej soczystej agawy wraz z łodygą wynosi 20 cm . Ta sztuczna roślina dostarczana jest bez doniczki, posiada ryflowany trzpień, dzięki czemu można ją łatwo zastosować do pięknych aranżacji i dekoracji. Jej łodyga to sztuczna zieleń, na której znajdują się liście z poliuretanu od zielonego do bordowego. Ten sztuczny kwiat przeznaczony jest do wnętrz. Doniczka nie jest częścią opakowania.

Lokalizacja

Ta zielona sztuczna roślina to piękny dodatek w soczystej aranżacji. Ten soczysty przyciąga szczególnie w nowoczesnych mieszkaniach z jasnymi meblami - na parapetach , szafkach , półkach czy niskich stolikach. Sztuczna roślina natychmiast pośredniczy w tropikalnym środowisku w Twoim domu. Agawa jest również często używana do uzupełniania basenów i spa . Wystarczy umieścić dwie lub trzy różne odmiany agawy w prostej, szerokiej i płytkiej doniczce, aby stworzyć atrakcyjną aranżację.

Kombinacje

Wnieś trochę zieleni do swojego wnętrza dzięki tej sztucznej roślinie, która wygląda na żywą.

Polecamy łączyć z różnymi wariantami sukulentów z naszej bogatej oferty. Nawet prawie niepozorna agawa może zamienić się w pięknego towarzysza. Wystarczy wybrać odpowiednią filiżankę i umieścić między listkami kilka typowych ozdób, np. kamienie ozdobne lub kryształy. Lub polecamy umieszczenie go w ozdobnej doniczce, której duży wybór znajdziesz również w naszym sklepie internetowym.

Parametry

Kod produktu 20155
Wysokość 20 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Szerokość 13 cm
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Szerokość liścia 1.5 cm
Długość liścia 10 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony, burgundia
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!