Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Lotos Echeveria 10 cm

Zniżka
29 %
Pierwotnie
14 zł
Tylko dziś
9,99 zł z VAT
8,12 zł bez VAT
626 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 30 marca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 30 marca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Echeveria to rodzaj sukulentów reprezentujący rodzinę Tolstyank. Echeveria stopniowo zyskuje popularność wśród hodowców kwiatów, dzięki łatwej pielęgnacji i wspaniałemu wyglądowi. Cechą charakterystyczną tego gatunku jest zdolność roślin do przechodzenia między gatunkami. Dzięki takim możliwościom hodowcy mogli uzyskać kilka odmian mieszańcowych. Spośród nich powinniśmy odnieść się do hybrydy z Pahifitum, która nazywa się Pachyveria.

Wszystkie odmiany i gatunki Echeverie to typowe sukulenty. Ten rodzaj obejmuje wiecznie zielone byliny półowłosione i zielne, które mają jedną główną wspólną cechę - brak łodyg. Zamiast tego roślina ma bardzo krótki, gęsty i mięsisty pień, który jest rozgałęziony przez całe życie. Roślina preferuje życie na równinach i niskich górach, gdzie latem utrzymuje się gorąca i słoneczna pogoda, a zimowe przymrozki są rzadkie i nieznaczne. Liście mogą być białe, zielone, niebieskie, czerwone do prawie czarnego i oczywiście wszystkie możliwe odcienie tych kolorów. Kiedy mają nadmiar słońca, kolory są jeszcze intensywniejsze.

Występowanie

Większość przedstawicieli tego rodzaju rośnie w południowych stanach USA i Meksyku. Niektóre gatunki występują na kontynencie Ameryki Południowej, głównie w Peru. Jego imię zostało nadane rodzinie Echeveria dzięki meksykańskiemu artyście XIX wieku - Athanasiusowi Echeverria Godoy. Oprócz malarstwa Atanasio zajmował się botaniką, a także opracowywał listy poświęcone światu roślinnemu swojego rodzinnego kraju i uzupełniał je ilustracjami własnego spektaklu. Echeverie rośnie w wyższych górzystych miejscach Meksyku oraz w południowej części USA. Średnica róż poszczególnych gatunków waha się od kilku centymetrów do kilkudziesięciu centymetrów.

Paramentre

Nasza mini Echeveria ma 10 cm wysokości . Łodyga jest plastikowa, w kolorze jasnozielonym.

Kwiat ma jasnozielony kolor z różowymi końcami, co nadaje mu delikatny i wyjątkowy wygląd. Dzięki materiałowi PU, z którego jest wykonana, wygląda jak żywy w dotyku. Doniczka nie jest częścią opakowania. Roślina zawiera trzpień do rowkowania , co bardzo ułatwia ułożenie rośliny.

Lokalizacja

Nasza piękna sztuczna mini Echeveria z gęstymi soczystymi kwiatostanami to przyjemna tropikalna dekoracja Twojego stołu lub parapetu. Przyciąga swoim niepowtarzalnym wyglądem. Nadaje się do umieszczania w szklanych kulach , różnych obrazów z mchu , aranżacji czy ozdabiania wieńców . Swoim minimalistycznym wyglądem i naturalnym pięknem przytuli każdą przestrzeń.

Kombinacje

Zalecamy umieszczenie Echeveria mini w pomieszczeniu, jak również w osłoniętej przestrzeni zewnętrznej. Jej jasnozielony kolor z domieszką różu bardzo ładnie podkreślony jest w prześwitującej, ozdobnej doniczce w połączeniu z Tillandsią i Lawendą. Możesz uzupełnić powierzchnię doniczki ozdobnej białym żwirem z naszej oferty. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20107
Wysokość 10 cm
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 5 cm
Szerokość liścia 1 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści biały, różowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 4.5 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!