Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Lotos Echeveria 10 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
13 zł
Tylko dziś
9,99 zł z VAT
8,12 zł bez VAT
626 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 7 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 7 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Echeveria to rodzaj sukulentów reprezentujący rodzinę Tolstyank. Echeveria stopniowo zyskuje popularność wśród hodowców kwiatów, dzięki łatwej pielęgnacji i wspaniałemu wyglądowi. Cechą charakterystyczną tego gatunku jest zdolność roślin do przechodzenia między gatunkami. Dzięki takim możliwościom hodowcy mogli uzyskać kilka odmian mieszańcowych. Spośród nich powinniśmy odnieść się do hybrydy z Pahifitum, która nazywa się Pachyveria.

Wszystkie odmiany i gatunki Echeverie to typowe sukulenty. Ten rodzaj obejmuje wiecznie zielone byliny półowłosione i zielne, które mają jedną główną wspólną cechę - brak łodyg. Zamiast tego roślina ma bardzo krótki, gęsty i mięsisty pień, który jest rozgałęziony przez całe życie. Roślina preferuje życie na równinach i niskich górach, gdzie latem utrzymuje się gorąca i słoneczna pogoda, a zimowe przymrozki są rzadkie i nieznaczne. Liście mogą być białe, zielone, niebieskie, czerwone do prawie czarnego i oczywiście wszystkie możliwe odcienie tych kolorów. Kiedy mają nadmiar słońca, kolory są jeszcze intensywniejsze.

Występowanie

Większość przedstawicieli tego rodzaju rośnie w południowych stanach USA i Meksyku. Niektóre gatunki występują na kontynencie Ameryki Południowej, głównie w Peru. Jego imię zostało nadane rodzinie Echeveria dzięki meksykańskiemu artyście XIX wieku - Athanasiusowi Echeverria Godoy. Oprócz malarstwa Atanasio zajmował się botaniką, a także opracowywał listy poświęcone światu roślinnemu swojego rodzinnego kraju i uzupełniał je ilustracjami własnego spektaklu. Echeverie rośnie w wyższych górzystych miejscach Meksyku oraz w południowej części USA. Średnica róż poszczególnych gatunków waha się od kilku centymetrów do kilkudziesięciu centymetrów.

Paramentre

Nasza mini Echeveria ma 10 cm wysokości . Łodyga jest plastikowa, w kolorze jasnozielonym.

Kwiat ma jasnozielony kolor z różowymi końcami, co nadaje mu delikatny i wyjątkowy wygląd. Dzięki materiałowi PU, z którego jest wykonana, wygląda jak żywy w dotyku. Doniczka nie jest częścią opakowania. Roślina zawiera trzpień do rowkowania , co bardzo ułatwia ułożenie rośliny.

Lokalizacja

Nasza piękna sztuczna mini Echeveria z gęstymi soczystymi kwiatostanami to przyjemna tropikalna dekoracja Twojego stołu lub parapetu. Przyciąga swoim niepowtarzalnym wyglądem. Nadaje się do umieszczania w szklanych kulach , różnych obrazów z mchu , aranżacji czy ozdabiania wieńców . Swoim minimalistycznym wyglądem i naturalnym pięknem przytuli każdą przestrzeń.

Kombinacje

Zalecamy umieszczenie Echeveria mini w pomieszczeniu, jak również w osłoniętej przestrzeni zewnętrznej. Jej jasnozielony kolor z domieszką różu bardzo ładnie podkreślony jest w prześwitującej, ozdobnej doniczce w połączeniu z Tillandsią i Lawendą. Możesz uzupełnić powierzchnię doniczki ozdobnej białym żwirem z naszej oferty. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20107
Wysokość 10 cm
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 5 cm
Szerokość liścia 1 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści biały, różowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 4.5 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!