Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny soczysty lotos Guanyin 13,5 cm

Zniżka
25 %
Pierwotnie
13 zł
Tylko dziś
9,69 zł z VAT
7,88 zł bez VAT
626 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 7 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 7 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Sukulent to roślina o mięsistych łodygach, liściach lub podziemnych częściach ciała, przystosowana do życia w suchym środowisku, co również jest wspólną cechą wszystkich sukulentów. Kolce ograniczają utratę wilgoci, a bulwiaste korzenie zatrzymują wodę. Wielkość i kształt liści zależy od ilości wody. Gdy jest woda, liście puchną, są szorstkie i mięsiste, ale na sucho kurczą się lub opadają. Każda sukulenta ma zdolność zatrzymywania wody lub składników odżywczych dzięki specjalnym grupom komórek w swoim ciele. Takie zapasy utrzymują roślinę przy życiu nawet podczas długich okresów suszy. Okres ten może trwać tygodnie, miesiące, ale także lata.

Występowanie

Sukulenty występują na całym świecie z wyjątkiem Antarktydy, od poziomu morza do 5000 m n.p.m. Ich rozkład jest jednak nierównomierny. Preferują półpustynie regionu subtropikalnego, zwłaszcza RPA, Madagaskar i Amerykę Północną. Z drugiej strony omijają pustynie, gęste lasy i bezleśne obszary strefy umiarkowanej z ostrymi zimami.

Parametry

Nasz soczysty charakteryzuje się wyrazistymi zielonymi liśćmi, które na końcu mają burgundowe kolce. Liście wykonane są z materiału PU i znajdują się na zielono-brązowej plastikowej łodydze.Cała roślina ma 13,5 cm wysokości i sprawia realistyczne wrażenie. Za pomocą tej łodygi można ją łatwo umieścić w doniczce z inną rośliną lub nawet osobno. Dostawa bez wkładki wewnętrznej lub doniczki.

Lokalizacja

Nasz soczysty lotos Guanyin przeznaczony jest do wnętrz , nadaje się jako dodatek do domu lub biura oraz miejsc, w których żywa roślina nie miałaby wystarczającej ilości światła lub regularnej pielęgnacji. Dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi świetnie zastępuje żywą roślinę . Czasem przyciąga wyrazistą kolorystyką i ciekawymi kształtami, grupując je można uzyskać pomysłowe aranżacje na żywo. Ogromną zaletą tych roślin jest to, że nie zajmują dużo miejsca, zmieszczą się również na mniejszym parapecie, a miejsce na nie można znaleźć w bardzo małym mieszkaniu.

Kombinacje

Soczysty lotos Guanyin, mimo swojego niewielkiego wyglądu, może ładnie ożywić przestrzeń, ale jednocześnie jest jego wadą i dlatego polecamy dodanie innych gatunków tej rośliny. Ponieważ sukulent rośnie głównie na glebach kamienistych i piaszczystych, bardzo ładnie łączy się z kaktusami, e-wiewiórkami, ale agawa też jest świetnym wyborem. Nie musisz bać się łączenia go z kwiatkiem, np. Ľaliou lub Iskernikom które znajdziesz w naszej ofercie. Bardzo ładnie komponuje się z donicami w kolorach ziemi, ale dobrze komponuje się również z kolorem przypominającym beton. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie wydaje się to tak dobrze połączone, doniczka i roślina mogą całkowicie odmienić całe wnętrze i ożywić dom. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór doniczek. Znajdziesz u nas również ozdobny żwirek, którym uzupełnisz naturalne środowisko dla tego sukulenta w doniczce.

Parametry

Kod produktu 20127
Wysokość 13.5 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 5 cm
Szerokość liścia 2.5 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści żółty zielony, burgundia
Długość trzpienia 9 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!