Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny soczysty kaktus 11 cm

Zniżka
22 %
Pierwotnie
14 zł
Tylko dziś
10,90 zł z VAT
8,86 zł bez VAT
690 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres wtorek, 23 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta wtorek, 23 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Kaktusy to odporne na suszę rośliny należące do rodziny Cactaceae. Kaktus jest bardzo wytrzymałym i długotrwałym sukulentem. Ma kolumnową, spłaszczoną i mięsistą łodygę. Kaktusy należą do sukulentów. Soczystość powstała jako jedna z odpowiedzi roślin na niekorzystne warunki klimatyczne na obszarach, gdzie niedobór wody jest czynnikiem ograniczającym. Każda roślina, która jest w stanie utrzymać w swoim ciele zapas wody, jest soczysta. W zależności od tego, gdzie tworzą rezerwę, sukulenty dzielimy na liść, korzeń i łodygę, do których należą głównie kaktusy. Mówiąc najprościej, każdy kaktus to sukulent, ale nie każdy sukulent to kaktus.

Występowanie

Kaktusy pochodzą ze wszystkich trzech subkontynentów amerykańskich, a bogata rodzina kaktusów obejmuje około 2500 gatunków z 300 rodzajów. Niektóre kaktusy rosną na pustyniach, inne preferują mniej surowe warunki półpustynnych, suchych stepów, lasów liściastych lub zbiorowisk trawiastych. Około 5% gatunków rośnie w koronach drzew tropikalnego lasu deszczowego Wszystkie znane nam dziś kaktusy mają wspólne pochodzenie, a mianowicie tropikalną Amerykę. Preferują półpustynie regionu subtropikalnego, zwłaszcza RPA, Madagaskar i Amerykę Północną. Z drugiej strony omijają pustynie, gęste lasy i bezleśne obszary o umiarkowanym klimacie z ostrymi zimami. Najwięcej kaktusów można znaleźć w Meksyku, w jego centralnej części, na północ od stolicy.

Parametry

Nasz piękny sztuczny owoc kaktusa ma 11 cm wysokości. Mam ładny zielony kolor, jego łodyga jest sztuczna, a korpus kaktusa wykonany jest z materiału PU. Nadaje się szczególnie do wnętrz . Kaktus dostarczany jest bez doniczki , ale zawiera trzpień do rowkowania, co umożliwia łatwe i praktyczne umieszczenie w aranżacji lub dekoracji.

Lokalizacja

Kaktus to roślina, która wygląda praktycznie wszędzie. Bardzo dobrze wyróżnia się sam, ale także w połączeniu z innym kaktusem. Występuje jako kolec, dzięki czemu można go umieścić w dowolnym miejscu. Można go postawić na biurku , półce , parapecie , balkonie . Ze względu na swoje pochodzenie i kształt, kaktus nadaje się nawet do łazienek , toalet, a nawet saun . Kaktusy można ustawić jako pasjanse w bardziej reprezentacyjnym miejscu w mieszkaniu.

Kombinacje

Wnieś trochę zieleni do swojego wnętrza dzięki tej sztucznej roślinie, która wygląda na żywą.

Polecamy łączyć go z różnymi wariantami kaktusów lub sukulentów z naszej bogatej oferty lub z innym naszym asortymentem według własnego gustu.

Możliwe jest również połączenie z ozdobną doniczką. Jednokolorowa, idealnie błyszcząca biała doniczka nadaje się na kaktusa, który pięknie podkreśli piękno każdego soczystego.

Parametry

Kod produktu 20125
Wysokość 11 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Materiał arkusza plastikowy
Kolor igieł zielony
Długość trzpienia 5 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!