Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny panel Runianka - 50x50 cm

Zniżka
4 %
Pierwotnie
58 zł
Tylko dziś
55,90 zł z VAT
45,45 zł bez VAT
3 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 9 czerwca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 9 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Runianka (Pachysandra) to rodzaj pięciu gatunków zimozielonych bylin należących do rodziny bukszpanowatych. Liście są naprzemienne, skórzaste z grubo ząbkowanym brzegiem i zwykle mają długość 5-10 cm. Runianka to wiecznie zielona bylina okrywowa. Szczególnie jest atrakcyjna dzięki lśniącym, ciemnozielonym liściom. Wiosną pojawiają się niepozorne drobne, białe kwiaty.

Występowanie

Gatunki te pochodzą z Azji Wschodniej i południowo-wschodniej Ameryki Północnej, niektóre osiągają wysokość 20-45 cm. Runianka może rosnąć w ciemnych miejscach, dlatego jest odpowiednia i popularna jako pokrywa glebowa w zacienionych ogrodach. Najczęściej używanym gatunkiem jest Runianka japońska (Pachysandra terminalis), która jest agresywnie rozprzestrzeniającą się wiecznie zieloną pokrywą glebową.

Parametry

Nasz sztuczny panel Runianka ma wymiary 50x50 cm i jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z ochroną UV, dzięki czemu nadaje się nie tylko do wnętrz, ale także na zewnątrz. Liście Runianki są świeżo zielone i sprawiają wrażenie bardzo przewiewnych. Rama nośna każdego panelu składa się z części wykonanych z materiału PE o wymiarach 25x25 cm. Poszczególne części są uzupełnione na krawędziach klipsami łączącymi w celu łatwego połączenia z wymaganym rozmiarem. Podstawowy panel zawsze składa się z 4 części, więc całkowity wymiar zamawianego panelu to 50x50 cm. Z tyłu każdego panelu znajduje się plastikowa kratka, która ułatwia montaż, a także proste docięcie panelu do żądanego rozmiaru, który można regulować.

Umieszczenie

Sztuczny żywopłot jest idealną ozdobą Twoich ścian, zarówno w domu, jak i w biurze. Sztuczny panel Runianka to idealny wybór do stworzenia zielonej ściany. Z pewnością docenisz zasłonięcie widoku z balkonu lub tarasu. Całe sztuczne ogrodzenie wygląda bardzo realistycznie, a zwykła ściana lub ogrodzenie dzięki sztucznemu żywopłotowi zyska nowoczesny wygląd. Ogrodzenie wymaga minimalnej konserwacji.

Kombinacje

Nasz sztuczny panel Runianka doskonale nadaje się również jako podstawa do stworzenia obrazu. Wystarczy dodać rośliny wiszące, Peperomia, Pelargonia, Bluszcz i Anturia. Kompozycja z tymi roślinami przypomni Ci rodzaj „dżungli” w Twoim domu.

Parametry

Kod produktu 30002
Szerokość 50 cm
Długość 50 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV tak

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!