Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny panel Gardenia - 50x50 cm

63,90 zł z VAT
724 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 6 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 6 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Gardenia jest popularną rośliną doniczkową ze względu na jej dekoracyjność i kwiaty o intensywnym zapachu jaśminu. Jest to jeden z najczęściej uprawianych gatunków z rodziny marzanowatych. Do Europy dotarł w połowie XVIII wieku i bardzo szybko się rozprzestrzenił. W tym czasie jej kwiaty stały się popularną ozdobą dziurek na guziki. Ponieważ nie toleruje temperatur poniżej 10°C i w ogóle nie znosi mrozów, koniecznie jest uprawiana jako roślina doniczkowa lub szklarnia w środkowoeuropejskich warunkach.

Występowanie

W miejscu swojego pochodzenia, w Chinach, Japonii, Laosie, Tajlandii i Wietnamie, jest powszechną rośliną outdoorową. Rośnie w jasnych lasach, zaroślach i roślinności przybrzeżnej od poziomu morza po wzgórza i zbocza górskie do wysokości 1500 m n.p.m. Poza swoim pierwotnym obszarem jest szeroko rozpowszechniona na wolności w wielu miejscach, występując w różnym stopniu na wszystkich kontynentach o klimacie subtropikalnym.

Parametry

Nasz panel Gardenia ma wymiary 50x50 cm. Liście w naturalnym zielonym kolorze wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z ochroną UV. Są one wykonane do ostatniego szczegółu, nacisk położono na mocne żyłkowanie, aby jak najbardziej przypominało liście prawdziwej rośliny. Rama nośna każdego panelu składa się z części wykonanych z materiału PE o wymiarach 25x25 cm. W celu łatwego połączenia z wymaganym rozmiarem, poszczególne części są uzupełnione na krawędziach klipsami łączącymi. Podstawowy panel zawsze składa się z 4 części, więc całkowity wymiar zamawianego panelu to 50x50 cm. Z tyłu każdego panelu znajduje się plastikowa kratka, która ułatwia montaż, a także proste docięcie panelu do żądanego rozmiaru, który można regulować.

Umieszczenie

Sztuczny panel Gardenia jest bardzo dobrym zamiennikiem żywopłotu i dzięki swojej gęstości i ochronie przed promieniowaniem UV można go używać na zewnątrz. We wnętrzu za pomocą naszych paneli Gardenia stworzysz oryginalną zieloną ścianę, która wprowadzi do Twojego domu odrobinę natury. Te ogrody wertykalne znalazły również szerokie zastosowanie w kawiarniach, recepcjach hotelowych i centrach biznesowych.

Kombinacje

Dzięki neutralnemu zielonemu koloru nasz panel można łączyć praktycznie ze wszystkim. Jeśli zdecydujesz się użyć tego panelu jako obrazu, będzie on wyglądał bardzo efektownie w kombinacji z Paprociami, Fitoniami, kolorowymi Sukulentami lub Eszewerią z naszej szerokiej oferty. Wystarczy włożyć je do zielonego panelu Gardenia i narodzi się oryginalny obraz. Twoja kreatywność nie ma granic.

Parametry

Kod produktu 30006
Szerokość 50 cm
Długość 50 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV tak

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!