Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny panel Bukszpan - 50x50 cm

Zniżka
4 %
Pierwotnie
57 zł
Tylko dziś
54,90 zł z VAT
44,63 zł bez VAT
866 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Zimozielony bukszpan to krzew liściasty, niegdyś licznie uprawiany w wielu ogrodach zamkowych lub parkach. Rośnie powoli, ale z czasem może osiągnąć wysokość 6 m. Jego zielone gałęzie porośnięte są przeciwległymi, jajowatymi liśćmi. Liście są małe, gładkie i skórzaste. Wczesną wiosną w kątach liści tworzą się kule żółtych kwiatów, które nie mają korony. Bukszpan jest rośliną jednopienną, ma kwiaty męskie i żeńskie rosnące na tej samej roślinie. Kwiaty żeńskie osadzone są na gałązkach nad samcami i po zapłodnieniu tworzą drobne owoce - torebki. Bukszpan to trująca roślina. Liście, zwłaszcza młodych roślin, można pomylić z liśćmi mącznicy lekarskiej lub żurawiny.

Występowanie

Zimozielony bukszpan to oryginalna roślina pochodząca z obszaru śródziemnomorskiego, skąd sadownicy rozprzestrzenili go na inne części świata. Od wieków stosowane jest jego wysokiej jakości drewno, które jest białe lub jasnożółte, twarde, ciężkie i ma delikatną strukturę.

Parametry

Nasz sztuczny panel Bukszpan o wymiarach 50x50 cm wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z ochroną UV. Jego drobne liście są ciemnozielone, a na końcach niektóre aż do żółtozielonego, co nadaje mu ciekawy kolorowy wygląd. Rama nośna każdego panelu składa się z części wykonanych z materiału PE o wymiarach 25x25 cm. Poszczególne części są uzupełnione na krawędziach klipsami łączącymi w celu łatwego połączenia z wymaganym rozmiarem. Podstawowy panel zawsze składa się z 4 części, więc całkowity wymiar zamawianego panelu to 50x50 cm. Z tyłu każdego panelu znajduje się plastikowa kratka, która ułatwia montaż, a także proste docięcie panelu do żądanego rozmiaru, który można regulować.

Umieszczenie

Panel można zamontować na balkonie lub ogrodzeniu i w ten sposób stworzyć przyjemny ekran np. ze strony ruchliwej ulicy. Zaletą sztucznego żywopłotu jest bardzo realistyczne wykonanie, często nie do odróżnienia od naturalnego oryginału, bardzo prosty montaż na istniejącej siatce lub ścianie i praktycznie brak późniejszej konserwacji.

Kombinacje

Panele ze sztucznego bukszpanu można ozdobnie przymocować do ściany we wnętrzu. Możesz je uzupełnić różnymi sukulentami lub paprociami. Dzięki temu bardzo łatwo stworzysz obraz pełen zieleni, który nie umknie nikomu.

Parametry

Kod produktu 30000
Szerokość 50 cm
Długość 50 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV tak

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!