Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny panel Bluszcz - 50x50 cm

55,90 zł z VAT
1032 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 1 grudnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 1 grudnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Bluszcz to wiecznie zielona roślina pnąca, która z czasem staje się zdrewniała. Jest to rośliną typową dla runa leśnego. Jest to jedna z najbardziej niewymagających i jednocześnie odpornych roślin. Nie zrzuca liści na zimę. Dlatego często jest elementem jesiennych i świątecznych dekoracji. Zaletą jest to, że bluszcz nadal jest rośliną zieloną. Jest to zatem jedno z najbardziej poszukiwanych roślin pnących. Bluszcz pnący to także jeden z najlepszych oczyszczaczy powietrza. Wadą bluszczu jest to, że stale tworzy korzenie, a jeśli znajduje się na elewacji domu, uszkadza mur. Bluszcz w większych dawkach jest trujący. Najbardziej trującą częścią rośliny są jagody. Są źródłem utrzymania dla ptaków. Jest domem dla wielu gatunków owadów.

Występowanie

Pochodzenie i rozmieszczenie: Bluszcz prawdopodobnie pochodzi z Europy. Dziś rośnie w Europie i Azji i został wprowadzony do Ameryki Północnej. Jest bardzo rozpowszechniony w zacienionych lasach, gdzie wspina się na pnie drzew. Woli półcień od cienia. Bluszcz dobrze rośnie na wilgotnej glebie bogatej w próchnicę. Ma zastosowanie w kosmetyce: Kosmetyki wykorzystują głównie działanie saponiny alfa-hederyn do usuwania obrzęków. Stabilizowany ekstrakt z bluszczu stosuje się w postaci kremu i innych kosmetyków.

Parametry

Nasz sztuczny panel Bluszcz ma 50 cm szerokości i 50 cm długości . Jest to gęsty panel z liśćmi różnej wielkości w kolorze ciemnej i jasnozielonej. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z ochroną UV , dzięki czemu nadaje się nie tylko do wnętrz, ale także na zewnątrz . Rama nośna każdego panelu składa się z części wykonanych z materiału PE o wymiarach 25x25 cm. Poszczególne części są uzupełnione na krawędziach klipsami łączącymi w celu łatwego połączenia z wymaganym rozmiarem. Podstawowy panel zawsze składa się z 4 części, więc całkowity wymiar zamawianego panelu to 50x50 cm. Z tyłu każdego panelu znajduje się plastikowa kratka, która ułatwia montaż, a także proste docięcie panelu do żądanego rozmiaru, który można regulować.

Umieszczenie

Sztuczny żywopłot Bluszcz jest jednym z najpopularniejszych sztucznych żywopłotów. Dzięki naszej replice matowa ściana czy ogrodzenie staną się bardzo ciekawe. Sztuczny żywopłot to imitacja naturalnej roślinności. W przeciwieństwie do żywych krzewów, sztuczne żywopłoty nie rosną i nie wymagają konserwacji. Montaż jest bardzo prosty, poszczególne panele 50x50 łączy się ze sobą jednym kliknięciem. Możesz połączyć dowolny format powierzchni i użyć domowych nożyczek, aby przyciąć go do pożądanego rozmiaru. Otrzymasz realistyczną sztuczną ścianę z bluszczu stworzoną na miarę.

Kombinacje

Sztuczny panel Bluszcz jest również bardzo dobrą podstawą do stworzenia sztucznego ogrodu wertykalnego we wnętrzach i na zewnątrz. Sztuczny panel możesz przymocować do ściany we wnętrzu i dodać inne rośliny, które z łatwością przymocujesz do panelu i tym samym stworzysz idealną kompozycję według swoich pomysłów. Możesz dodać rośliny wielobarwne lub jednobarwne, idealne są Paprocie lub Sukulenty, które możesz wybrać z naszej szerokiej oferty. W domu według swoich pomysłów z pięknych paneli ze sztucznego bluszczu, stwórz swoją własną zieloną oazę która będzie Ci się podobać przez cały rok. Oferujemy różne rodzaje sztucznych paneli, a także w naszym sklepie internetowym oferujemy odpowiednie wkręty i kołki, aby można było je łatwo i prawidłowo zamontować. Zobacz naszą stronę z akcesoriami.

Parametry

Kod produktu 30007
Szerokość 50 cm
Długość 50 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV tak

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!