Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny panel Bluszcz - 50x50 cm

Zniżka
4 %
Pierwotnie
57 zł
Tylko dziś
54,90 zł z VAT
44,63 zł bez VAT
1032 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Bluszcz to wiecznie zielona roślina pnąca, która z czasem staje się zdrewniała. Jest to rośliną typową dla runa leśnego. Jest to jedna z najbardziej niewymagających i jednocześnie odpornych roślin. Nie zrzuca liści na zimę. Dlatego często jest elementem jesiennych i świątecznych dekoracji. Zaletą jest to, że bluszcz nadal jest rośliną zieloną. Jest to zatem jedno z najbardziej poszukiwanych roślin pnących. Bluszcz pnący to także jeden z najlepszych oczyszczaczy powietrza. Wadą bluszczu jest to, że stale tworzy korzenie, a jeśli znajduje się na elewacji domu, uszkadza mur. Bluszcz w większych dawkach jest trujący. Najbardziej trującą częścią rośliny są jagody. Są źródłem utrzymania dla ptaków. Jest domem dla wielu gatunków owadów.

Występowanie

Pochodzenie i rozmieszczenie: Bluszcz prawdopodobnie pochodzi z Europy. Dziś rośnie w Europie i Azji i został wprowadzony do Ameryki Północnej. Jest bardzo rozpowszechniony w zacienionych lasach, gdzie wspina się na pnie drzew. Woli półcień od cienia. Bluszcz dobrze rośnie na wilgotnej glebie bogatej w próchnicę. Ma zastosowanie w kosmetyce: Kosmetyki wykorzystują głównie działanie saponiny alfa-hederyn do usuwania obrzęków. Stabilizowany ekstrakt z bluszczu stosuje się w postaci kremu i innych kosmetyków.

Parametry

Nasz sztuczny panel Bluszcz ma 50 cm szerokości i 50 cm długości . Jest to gęsty panel z liśćmi różnej wielkości w kolorze ciemnej i jasnozielonej. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego z ochroną UV , dzięki czemu nadaje się nie tylko do wnętrz, ale także na zewnątrz . Rama nośna każdego panelu składa się z części wykonanych z materiału PE o wymiarach 25x25 cm. Poszczególne części są uzupełnione na krawędziach klipsami łączącymi w celu łatwego połączenia z wymaganym rozmiarem. Podstawowy panel zawsze składa się z 4 części, więc całkowity wymiar zamawianego panelu to 50x50 cm. Z tyłu każdego panelu znajduje się plastikowa kratka, która ułatwia montaż, a także proste docięcie panelu do żądanego rozmiaru, który można regulować.

Umieszczenie

Sztuczny żywopłot Bluszcz jest jednym z najpopularniejszych sztucznych żywopłotów. Dzięki naszej replice matowa ściana czy ogrodzenie staną się bardzo ciekawe. Sztuczny żywopłot to imitacja naturalnej roślinności. W przeciwieństwie do żywych krzewów, sztuczne żywopłoty nie rosną i nie wymagają konserwacji. Montaż jest bardzo prosty, poszczególne panele 50x50 łączy się ze sobą jednym kliknięciem. Możesz połączyć dowolny format powierzchni i użyć domowych nożyczek, aby przyciąć go do pożądanego rozmiaru. Otrzymasz realistyczną sztuczną ścianę z bluszczu stworzoną na miarę.

Kombinacje

Sztuczny panel Bluszcz jest również bardzo dobrą podstawą do stworzenia sztucznego ogrodu wertykalnego we wnętrzach i na zewnątrz. Sztuczny panel możesz przymocować do ściany we wnętrzu i dodać inne rośliny, które z łatwością przymocujesz do panelu i tym samym stworzysz idealną kompozycję według swoich pomysłów. Możesz dodać rośliny wielobarwne lub jednobarwne, idealne są Paprocie lub Sukulenty, które możesz wybrać z naszej szerokiej oferty. W domu według swoich pomysłów z pięknych paneli ze sztucznego bluszczu, stwórz swoją własną zieloną oazę która będzie Ci się podobać przez cały rok. Oferujemy różne rodzaje sztucznych paneli, a także w naszym sklepie internetowym oferujemy odpowiednie wkręty i kołki, aby można było je łatwo i prawidłowo zamontować. Zobacz naszą stronę z akcesoriami.

Parametry

Kod produktu 30007
Szerokość 50 cm
Długość 50 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV tak

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!