Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny panel kwiatowy Shefler - 100x100 cm

Zniżka
17 %
Pierwotnie
439,16 zł
Tylko dziś
364,50 zł z VAT
296,34 zł bez VAT
1 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 7 lipca
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 7 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Bardzo popularny sztuczny żywopłot w stylu przepięknej rośliny Šeflera wykonany jest w rozmiarze 100x100 cm. Ogrodzenie cieszy się popularnością głównie ze względu na różnorodność liści. Zastosowane do produkcji tworzywa premium zapewniają najwyższą możliwą do osiągnięcia jakość dostępną na rynku. Sztuczne żywopłoty są używane zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ze względu na swoją wszechstronność i zielony wygląd sztuczny żywopłot może być używany jako dekoracja, ale także do ochrony prywatności. Liście tej sztucznej maty mają naturalne szczegóły słojów i są wykonane z różnych odcieni zieleni i rozmiarów liści. Całe ogrodzenie wygląda więc bardzo realistycznie. Powszechne zastosowanie sztucznych ogrodzeń to głównie ozdobne ogrodzenia ścian, tarasów i tym podobnych. Dzięki sztucznemu żywopłotowi zwykła ściana czy ogrodzenie znów staje się naturalne. Dzięki stosunkowo dużym liściom światło słoneczne tworzy piękny efekt cienia. Wyjątkowości tego sztucznego żywopłotu dodają drobne rośliny w różnych odcieniach zieleni. Możesz również wykorzystać sztuczny żywopłot, aby zasłonić widok, na przykład w domu na tarasie. Ogrodzenie wymaga minimalnej konserwacji. Montaż jest bardzo prosty - wystarczy połączyć ze sobą części maty. Możesz użyć nożyc, aby przyciąć płot do pożądanego rozmiaru. Sztuczne maty można zatrzasnąć bez użycia narzędzi i przymocować do dowolnej powierzchni. W ten sposób otrzymujesz piękną zieloną ścianę niestandardowego żywopłotu. Dokręć panel śrubami w odpowiednim formacie, w naszym sklepie internetowym z łatwością zamówisz odpowiedni rozmiar i rodzaj kolorowej śruby. Możesz połączyć sztuczne maty bez użycia narzędzi i przymocować je do dowolnej powierzchni. W ten sposób otrzymasz realistyczną ścianę z żywopłotu na miarę. W naszym sklepie internetowym z łatwością zamówisz odpowiedni rozmiar i rodzaj kolorowej śruby. Przy gęstości 99% ten sztuczny żywopłot jest stosunkowo gęstym rodzajem sztucznego żywopłotu. Aby uzyskać jeszcze piękniejszy efekt, zalecamy zamontowanie sztucznego żywopłotu po obu stronach ogrodzenia. Ogrodzenie to charakteryzuje się wysoką odpornością na promieniowanie UV. Ciemno-jasnozielony kolor gwarantuje doskonały efekt prawdziwego matu. Do wykonania tej maty warzywnej użyto jednej mieszanki liści. (trawa, paproć)

Parametry

Kod produktu 7385
Kraj pochodzenia Holandia

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!