Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina agawa 16 cm

469z VAT
Niedostępne

Opis

Charakterystyka

Roślina agawy ma dużą rozetę pogrubionych liści z kolczastym brzegiem, zwykle zakończonym innym cierniem. Mocna łodyga jest zwykle krótka, więc liście wyglądają tak, jakby wyrosły bezpośrednio z korzenia. Agawy są blisko spokrewnione z liliami i nie należą do kaktusów.

Występowanie

Agawy naturalnie rosną głównie w Meksyku, ale możemy je również znaleźć w południowych Stanach Zjednoczonych czy Ameryce Środkowej i Południowej. Uprawia się je jednak również w miejscach o odpowiednim klimacie, np. na Morzu Śródziemnym.

Parametry

Nasza sztuczna roślina agawy ma 16 cm wysokości. Posiada zieloną łodygę wykończoną w kolorze brązowym z tworzywa sztucznego. Na łodydze znajdują się szerokie, zielone liście zakończone cierniem. Ta roślina jest dostarczana bez wkładki wewnętrznej lub ozdobnej doniczki. Zawiera trzpień do wybijania , za pomocą którego z łatwością przymocujesz roślinę do wybranej przez siebie doniczki.

Lokalizacja

Przeznaczony jest do wnętrz , nadaje się jako uzupełnienie salonu, gabinetu oraz miejsc, w których żywa roślina nie miałaby wystarczającej ilości światła lub regularnej pielęgnacji. Ze względu na swoją wielkość, nadaje się do umieszczenia go na stoliku lub komodzie tak, że jest w widocznym miejscu. Doskonale uzupełni Twoje wnętrze i nada mu zwiewnego skandynawskiego charakteru.

Kombinacje

Zalecamy łączenie agawy z innymi roślinami, które mają swoje naturalne środowisko na pustyni lub w miejscach o suchym klimacie, np. różne kaktusy, draceny lub juki. Przyjemnie też wygląda sama, gdyż jej piękne liście są same w sobie piękną ozdobą. To nie przypadek, że agawa jest jednym z najpopularniejszych sukulentów w historii.


Parametry

Kod produktu 20148
Wysokość 16 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Materiał arkusza plastikowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!