Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Senecio haworthii 21 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
9,50 zł
Tylko dziś
7,29 zł z VAT
5,93 zł bez VAT
1010 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres czwartek, 18 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta czwartek, 18 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Senecio haworthii to gatunek rośliny z rodziny Asteraceae. Gatunek ten należy również do gamy Asterales. Jest to nisko rosnący, odporny na suszę sukulent, odpowiedni do pojemników solarnych i ogrodów skalnych. Ma ładne, sterczące, cylindryczne liście pokryte drobnymi srebrnobiałymi włoskami, które nadają roślinie piękny wygląd. Najczęściej kwitną żółtymi kwiatami jak mniszek lekarski, natomiast po kwitnieniu tworzą nasiona ze „spadochronami”, które są unoszone przez wiatr. Jest to ogólnie mało wymagający rodzaj. Podczas obchodzenia się z roślinami należy zachować ostrożność, ponieważ wiele gatunków zawiera toksyczne alkoholocydy.

Występowanie

Senecio Haworthia znana również jako wełna Senecio to roślina wieloletnia . Soczysty krzew karłowaty z rodzaju Senecio, który rośnie w Afryce Południowej, zwykle między 900 a 1200 metrów nad poziomem morza. Rodzaj Senecio jest rozprowadzany prawie na całym świecie. Jest to jeden z niewielu rodzajów występujących we wszystkich pięciu regionach o środowisku śródziemnomorskim. Ponadto gatunek występuje na obszarach górskich, w tym na tropikalnych obszarach alpejskich.

Parametry

Nasza sztuczna roślina Senecio haworthii ma 21 cm wysokości, łodyga wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Liście są jasnozielone, pokryte drobnymi białymi włoskami, które wywołują uczucie miękkości. Do ich produkcji użyto materiału PU. Roślina jest nie do odróżnienia od żywej . Jest wyposażony w trzpień do rowkowania ułatwiający umieszczanie. Pasuje do każdej doniczki. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również duży wybór doniczek.

Lokalizacja

Senecio haworthii nadaje się do użytku wewnętrznego . Ze względu na niską wysokość, jest idealnym miejscem, aby umieścić go na stole, komodzie lub balkon. Nasze Senecio to doskonała alternatywa dla miłośników roślin, którym nie udaje się wyhodować ich żywcem lub gdy warunki do ich wzrostu nie są odpowiednie. Najpiękniej wyróżniają się w jasnych nowoczesnych mieszkaniach pojedynczo, ale także np. jako grupy skupione w jednym kontenerze na parapecie . Nie są trudne w pielęgnacji i wprowadzają do mieszkań urok odległych regionów.

Połączenie

Polecamy łączenie Senecio haworthii z różnymi wariantami kolorystycznymi kwiatów lotosu lub innych roślin ozdobnych z naszej oferty. Jej ciekawe liście będą dominantą każdej aranżacji. Koniecznie spróbuj kombinacji z kaktusami lub smokami . Podkreślą i jednocześnie wzmocnią charakter całego pomieszczenia, w którym zostaną umieszczone jako dekoracje.

Parametry

Kod produktu 20133
Wysokość 21 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 3 cm
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony
Długość trzpienia 6 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!