Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna trawa Perovec psiarkovitý roz różowy 105 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
430 zł
Tylko dziś
259 zł z VAT
210,57 zł bez VAT
170 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 22 maja
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 22 maja
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Perovec psiarkovitý to wieloletnia trawa z rodziny Lipnicovovitý. Perovec psiarkovitý to bylina, rosnąca w gęstych kępach. Może osiągnąć wysokość od 30 do 120 cm. Liście zielone, błyszczące, całe, z równoległymi żyłkami, o długości od 10 do 80 cm. Kwiatostan początkowo żółtozielony, później miejscami ciemnofioletowy. Kwitnie i owocuje od sierpnia do listopada. Perovec jest popularnie uprawiany jako nowoczesna trawa ozdobna, odpowiednia na różne rabaty bylinowe. Jest mało wymagająca dla gleby, najbogatsze kwitnie w nasłonecznionym miejscu. Perovce przodują w ozdobnych kwiatostanach, poruszających się na wietrze, co nadaje ogrodom dynamizmu. W okresie suchej jesieni wskazane jest ciasne związanie trawy sznurkiem i nie przecinanie jej, co zapobiegnie przedostawaniu się opadów zimowych do środka kępki, a tym samym nie spowoduje gnicia rośliny. Wiosną ścinamy suchą część trawy około 5 cm nad ziemią.

Występowanie

Perovec psiarkovitý pochodzi z Azji i Australii i jest uprawiany w Czechach jako trawa ozdobna. Perovec był pierwotnie szeroko rozpowszechniony w regionach Azji i Australii. Rośnie na łąkach. Ze względu na mrozoodporność oferowana jest jako roślina ozdobna od drugiej połowy XX wieku.

Parametry

Nasza sztuczna trawa Perovec psiarkovitý ma 105 cm wysokości, łącznie z doniczką. Dostarczana jest w podstawowej plastikowej doniczce o średnicy 18 cm i wysokości 16 cm. Ta sztuczna trawa nadaje się do wnętrz, które upiększą Twoje otoczenie. Ta sztuczna trawa jest koloru zielono-szarego, a jej 20-centymetrowe kwiaty są białe na końcach i różowe.

Lokalizacja

Nasz sztuczny różowy dla psa Perovec to świetny baner do biura lub recepcji. Proste i eleganckie kępki trawy stały się tymczasem koniecznością w każdym nowoczesnym obiekcie. Dzięki wysokiej jakości i naturalnemu wyglądowi oraz wszechstronnym możliwościom zastosowania, ten Perovec stanie się trwałym ulubionym elementem Twojej całorocznej dekoracji.

Kombinacje

Sztuczna trawa Perovec psiarkovitý doskonale wypełni każdą głuchą przestrzeń lub zakryje niedoskonałości w Twoim wnętrzu. Łącząc kilka sztuk stworzysz piękny parawan dzielący pomieszczenie.Aby podkreślić jego piękno, polecamy wybrać donicę o większych wymiarach, betonową lub rattanową. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór donic i traw ozdobnych.

Parametry

Kod produktu 20281
Wysokość 105 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 16 cm
Średnica wkładki 18 cm
Wstaw materiał plastikowy
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 11 ks
Kolor liści zielony, biały
Kolor kwiatów biały, różowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!