Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna trawa Perovec psiarkovitý brązowy 105 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
430 zł
Tylko dziś
259 zł z VAT
210,57 zł bez VAT
170 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 22 maja
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 22 maja
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Roślina jest trawą ozdobną w ciepłym sezonie, która zwykle rośnie w urokliwych kępach o wysokości 120 cm i szerokości 30 cm. Charakteryzuje się wąskimi, średnio zielonymi do ciemnozielonymi liśćmi latem, które jesienią przebarwiają się na złotożółto, a pod koniec jesieni przebarwiają się na beż. Liście zwykle pozostają atrakcyjne przez całą zimę. Uderzające, srebrzyste do różowobiałego, szczeciniaste, szczeciniaste kłosy kwiatów, jak pędzle w butelkach, wyginają się pod koniec lata z kępy na zewnątrz jak woda tryskająca z fontanny (stąd potoczna nazwa „trawa fontannowa”). W okresie suchej jesieni wskazane jest ciasne związanie trawy sznurkiem i nie przecinanie jej, co zapobiegnie przedostawaniu się opadów zimowych do środka kępki, a tym samym nie spowoduje gnicia rośliny. Wiele odmian jest dostępnych w ogrodnictwie.

Występowanie

Koleń pochodzi z Azji i Australii Zachodniej. Rośnie na łąkach. W naszym kraju uprawiana jest jako trawa ozdobna. Stanowi przyjemne urozmaicenie kolorystyczne rabaty bylinowej. Zalicza się jednak do roślin jednorocznych lub dwuletnich i nie zimuje w naszym kraju w temperaturach poniżej -5°C.

Parametry

Nasza sztuczna trawa Perovec psiarkovitý ma 100 cm wysokości, łącznie z doniczką. Dostarczana jest w podstawowej plastikowej doniczce o średnicy 18 cm i wysokości 16 cm. Jego kępki są pomalowane na ciemno i jasno. Roślina zawiera 10 kwiatów w kolorze brązowym, których długość wynosi 20 cm. Ta sztuczna trawa nadaje się do wnętrz lub na zewnątrz chronionej przed niesprzyjającą pogodą.

Lokalizacja

Nasz sztuczny doggy brown Perovec to świetny baner do Twojego domu lub biura. Proste i eleganckie kępki trawy stały się tymczasem koniecznością w każdym nowoczesnym obiekcie. Dzięki wysokiej jakości i naturalnemu wyglądowi, a także wszechstronnym możliwościom zastosowania, ten Perovec stanie się trwałym i popularnym elementem całorocznej dekoracji.

Kombinacje

Dekorowanie wnętrza trawami ozdobnymi to dosłownie radość. Idealnie sprawdzi się w zestawieniu z dowolną rośliną, potworem, łopatą czy palmą Areca i wygodnym krzesłem otoczonym zieloną oazą w Twoim wnętrzu, gdzie znajdziesz czas dla siebie na czytanie, słuchanie muzyki i medytację. Doskonałość wspomnianych roślin podkreśla właściwy wybór ozdobnej doniczki, która będzie współgrała również z Twoim wnętrzem. Wszystkie te produkty można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Parametry

Kod produktu 20280
Wysokość 105 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średni 26 cm
Wstaw wysokość 16 cm
Średnica wkładki 18 cm
Wstaw materiał plastikowy
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 11 ks
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!