Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna roślina Nietoperz Pałka w doniczce 90 cm

346,50 zł z VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Wprowadź do swojego wnętrza odrobinę zielonej ekstrawagancji dzięki tej sztucznej trawie, która wygląda jak prawdziwa. Roślina ma około 90 cm wysokości i świetnie nadaje się do domu lub biura, jest łatwa w utrzymaniu, ponieważ nie wymaga pielęgnacji i podlewania. Wystarczy, że położysz go w wybranym miejscu, a będziesz cieszyć się jego pięknem. Sztuczny nietoperz ma 5 ogonów, a jego średnica wynosi około 50 - 60 cm. Poszczególne źdźbła trawy mają różną szerokość i długość. Szczególną uwagę przywiązuje się do wysokiej jakości i stabilnego materiału. Podstawowym kolorem źdźbeł trawy jest naturalna zieleń. Dzięki dodaniu kilku jaśniejszych, lekko trawiastych łodyg trawy, cały krzew wygląda bardzo naturalnie. Roślina dostarczana jest w doniczce o wymiarach 13x16 cm (WxDM). Polecamy doniczkę o wymiarach 25 - 30 cm. W zależności od producenta roślina dostarczana jest w doniczce ozdobnej lub podstawowej plastikowej doniczce. Polecamy odpowiednie nasadzenia i hydrogranulat lub inny materiał wypełniający.

Parametry

Kod produktu 4877
Wysokość 90 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Średni 50 cm
Wstaw wysokość 13 cm
Średnica wkładki 16 cm
Wstaw materiał plastikowy
Liczba kwiatów 5 ks
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów brązowy
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Kraj pochodzenia Niemcy
Owoce / kwiaty tak

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!