Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny wąs Muscat czerwony 60 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
53 zł
Tylko dziś
31,90 zł z VAT
25,93 zł bez VAT
720 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 17 lipca
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 17 lipca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Zwisająca lub ciągnąca się gałka muszkatołowa charakteryzuje się długimi, wąskimi, pełzającymi łodygami z grubszymi i kruchymi skórzastymi, klapowanymi liśćmi. Liście są przystosowane do zatrzymywania wody podczas długich okresów suszy. Kwiaty są ułożone w otaczające kwiatostany, które są zwykle cieńsze niż pelargonie ogrodowe. Uprawiane są odmiany półpełne i pełne, ale nawet te nie mają bardzo gęstych kwiatostanów. Kwiaty kwitną w odcieniach czerwieni, bieli, różu, łososi, pomarańczy, ciemnego fioletu, a także są odmianami dwukolorowymi. Z biegiem czasu geranium traci witalność i zdolność do odtwarzania wędrownych łodyg i kwitnienia. Po dwóch do trzech latach pędy są zdrewniałe i trudniej uformować zielone pędy. Dlatego zaleca się coroczne rozmnażanie nowych świeżych roślin.

Występowanie

Pelargonie (Pelargonie) należą do rodziny Geraniales. Ta rodzina obejmuje ponad 200 dzikich gatunków, od ziół po drzewiaste krzewy. Większość z nich jest domem w Afryce Południowej. Tylko około 10 gatunków występuje naturalnie na Bliskim Wschodzie lub w Australii Południowej. Pierwsze pelargonie zostały sprowadzone z Afryki do ogrodów botanicznych Europy ponad 300 lat temu. Pierwszymi hodowcami pelargonii byli Anglicy. Później dołączyli do nich głównie hodowcy niemieccy, francuscy i amerykańscy. Szybki rozwój hodowli pelargonii klasycznej odnotowano w pierwszej połowie XIX wieku. Mówi się, że w tym okresie istniało już około 1000 różnych odmian, z których wiele jest obecnie niestety nieznanych. Proces hodowli był w większości przypadków niewystarczająco udokumentowany, dlatego nie jest możliwe dokładne ustalenie pochodzenia wielu odmian uprawnych. Eksperci w dziedzinie badań genetycznych pelargonii są zgodni, że obecnie w wyniku krzyżowania uprawia się około 30 pelargonii.

Parametry

Nasza czerwona gałka muszkatołowa ma 60 cm długości. Przeznaczony jest do wnętrz, ew. także na zewnątrz, ale tylko w miejscach, w których nie będzie narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ nie zawiera ochrony przed promieniowaniem UV. Posiada 6 kwiatów o pięknym czerwonym kolorze i 86 zielonych liści, które są wykonane z wysokiej jakości materiału tekstylnego. Kwiat zawiera trzpień do rowkowania, który z łatwością można wkomponować w dowolną aranżację lub dekorację. Doniczka nie jest wliczona w cenę.

Lokalizacja

Czerwona macka w kolorze Muscat, idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Wypełnia każdy pusty zakątek w pomieszczeniu, dzięki czemu wspaniale ożywia szczególnie minimalistyczne wnętrze, co pozwala mu się najbardziej wyróżniać. Doskonale wypełnia „głuchą” przestrzeń. Używając żłobionej łodygi, możesz z łatwością umieścić roślinę w wybranej przez siebie ozdobnej doniczce. Nic nie zepsujesz upiększając nim okno lub balkon. Czerwona gałka muszkatołowa to roślina, która ma swój urok i szlachetność.

Kombinacje

Rozświetl swoje wnętrze naszą sztuczną rośliną, która wygląda na żywą. Jako jednostka bardzo dobrze się wyróżnia. Istnieje również możliwość połączenia go z ozdobną doniczką, którą możesz wybrać na naszej stronie. Ponieważ ten wąs sam w sobie jest bardzo charakterystyczny, zalecamy łączenie jednokolorowych doniczek, aby jeszcze bardziej uwydatnić piękno naszego sztucznego wąsu. Aby uzyskać gęstszy efekt, wybierz dwie lub więcej wąsów do dekoracji.

Parametry

Kod produktu 20272
Wysokość 6 cm
Kolor zielony
Determinacja wnętrze
Liczba łodyg / łodyg 7 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba arkuszy 86 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 6 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów czerwony
Materiał kwiatowy tekstylia
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!