Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny wąs gałka muszkatołowa różowa 60 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
53 zł
Tylko dziś
31,90 zł z VAT
25,93 zł bez VAT
720 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 26 czerwca
29,90 zł
Punkty odbioru środa, 26 czerwca
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Charakterystyka

Pelargonie (Pelargonie) należą do linii pelargonii, rodziny pelargonii. Ta rodzina obejmuje ponad 200 dzikich gatunków, od ziół po drzewiaste krzewy. Są interesujące ze względu na ich masywny wzrost, wysokość i wielkość kwiatów. Rośliny mają inny wygląd, poza pelargoniami pospolitymi uprawianymi w naszym kraju znamy gatunki, które tworzą większe lub mniejsze bulwy i podglebie w glebie, pod ziemią, mają soczysty wygląd, a niektóre gatunki botaniczne nawet nie przypominają naszych znanych kwiatów . Kwiatostan rośnie w górnej jednej trzeciej pędów. Może być kulisty lub bardzo rzadki. Kwiatostan jest szczytowy lub otaczający. Kwiaty są pięciokrotne, kształt kwiatu jest symetryczny lub asymetryczny. Mogą być monochromatyczne, wielokolorowe lub z ciemniejszym okiem. W Afryce kwiaty zapylają ptaki, w naszym kraju musimy sztucznie zapylać kwiaty, ale mimo to nawożenie jest słabe.

Występowanie

Większość z nich jest domem w Afryce Południowej. Tylko około 10 gatunków występuje naturalnie na Bliskim Wschodzie lub w Australii Południowej. Pierwsze pelargonie zostały sprowadzone z Afryki do ogrodów botanicznych Europy ponad 300 lat temu. Pierwszy gatunek uprawny sprowadzono z Afryki do ogrodu botanicznego w Holandii. Liczy około 300 gatunków i większość z nich uprawiana jest w gospodarstwach domowych jako dekoracja balkonów lub okien. Hodowcy z pasją dbają o to, aby ich pelargonie wyglądały jak najpiękniej, a ich okna były ozdobione bogatymi kwiatami.

Parametry

Nasza sztuczna różowa gałka muszkatołowa ma długość 60 cm, wliczając w to trzpień do rowkowania 8 cm. Wąs ma około 86 liści o naturalnym zielonym kolorze, które są wykonane z tworzywa sztucznego, ale mają bardzo realistyczny wygląd. Na wąsach znajdziemy również 12 różowych kwiatów i 6 pąków. Kwiaty i pąki wykonane są z ładnego różowego materiału.

Lokalizacja

Sztuczny wąs przeznaczony jest do wnętrz, ew. także na zewnątrz, ale tylko w miejscach, w których nie będzie narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ nie zawiera ochrony przed promieniowaniem UV. Dzięki autentycznemu wyglądowi tego kwiatu możesz umieścić go w pokoju jako ładną dekorację. Nasze pelargonie są wysokiej jakości i mają długą żywotność.

Umieść sztuczny kwiatek praktycznie w dowolnym miejscu, które może oświetlić pomieszczenia w domu. Ogromną zaletą sztucznych kwiatów jest to, że nie będziesz musiał zwracać uwagi na odpowiednie warunki w każdym pomieszczeniu. Nawet w łazience, gdzie warunki oświetleniowe nie są do końca idealne i żywy kwiat nie sprawdziłby się w niej, macka Muscat jest świetną alternatywą.

Połączenie

Sztuczny wąs Muscata można doskonale łączyć. Można go łączyć z innymi odmianami kolorystycznymi gałki muszkatołowej lub różnymi rodzajami wąsów, na przykład z wąsem bluszczu, dieffenbachii, potosowca czy miłorzębu. Jeśli chcesz uzyskać gęstszy i bogatszy wygląd, zalecamy zakup co najmniej dwóch sztuk. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór nie tylko wymienionych produktów.

Parametry

Kod produktu 20270
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Liczba arkuszy 84 ks
Materiał arkusza plastikowy
Liczba kwiatów 12 ks
Kolor oddziału zielony
Kolor liści z
Kolor kwiatów różowy
Materiał kwiatowy tekstylia
Ochrona przed promieniowaniem UV nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!