Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Zrębki - 1200ml

Zniżka
38 %
Pierwotnie
15 zł
Tylko dziś
9,29 zł z VAT
7,55 zł bez VAT
20 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 26 kwietnia
29,90 zł
Punkty odbioru piątek, 26 kwietnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Parametry

Zrębki wybierane są z wysokiej jakości kory, która pochodzi z nadmorskiej sosny. Ten rodzaj sosny posiada wyjątkowe właściwości: kolor, świeżość, skład, trwałość, strukturę, wielkość i aromat. Jest to produkt ekologiczny i bezpieczny, dojrzewający naturalnie bez żadnej obróbki chemicznej. Ich zawartość wynosi 1200 ml i pokrywa powierzchnię doniczki o średnicy 35 cm , czyli o powierzchni 0,09 m2 .

Umieszczenie

Delikatniejsza kora, która świetnie nadaje się do okrywania doniczek i innych pojemników. Także pokazuje swój niepowtarzalny charakter na grobach, w oranżeriach, na rabatach ozdobnych, czy jako dekoracyjny dodatek do sztucznej rośliny umieszczonej w doniczce lub skrzynce .

Kombinacje

Zrębki przeznaczone są do przykrywania gleby w rabatach i donicach. Nadaje się do stosowania pod krzewami, drzewami, a także na pochyłych powierzchniach. Możemy ich również wykorzystać jako ozdobę terrariów. Oprócz właściwości zdobniczych zapobiega również wysychaniu i zamulaniu gleby. Dzięki optymalnej strukturze kory Twój ogród na długo zachowa swój wygląd. Nadaje się do stosowania zarówno z kwiatami sztucznymi, jak i żywymi.

Parametry

Kod produktu 35018
Tom 1200 ml

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!