Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Keramzyt - 1200ml

11,90 zł z VAT
100 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Parametry

Keramzyt produkowany jest w specjalnych piecach za pomocy wysokich temperatur, ze starannie wyselekcjonowanego rodzaju gliny. Daje to granulat ekspandowanej gliny o porowatej strukturze, ale o gładkim wykończeniu powierzchni. Zawartość woreczka to 1200 ml , jego pokrycie wystarcza na doniczkę o średnicy 35 cm , czyli o powierzchni 0,09 m2 .

Umieszczenie

Większość z nas pamięta Keramzyt przede wszystkim jako kruszywo przeznaczone do dekoracyjnego pokrywania podłoża na powierzchni doniczki, a także jako pomoc w układaniu sztucznych roślin. Jednak keramzyt ma jeszcze szerszy zakres zastosowań. Ze względu na swoje unikalne właściwości czysto naturalnego materiału ceramicznego, keramzyt znajduje również zastosowanie w budownictwie.

Kombinacje

Keramzyt nadaje się do ozdabiania naszych sztucznych roślin w doniczkach. Nadaje się również do ogrodu skalnego, aby uzupełnić naturalne środowisko dla roślin. Dzięki naturalnej, neutralnej kolorystyce doskonale komponuje się z każdą sztuczną rośliną lub sztucznym drzewkiem z naszej oferty.

Parametry

Kod produktu 35003
Tom 1200 ml

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!