Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Haczyk samoprzylepny do mocowania sztucznego żywopłotu przezroczysty 50x50mm - opakowanie 5 sztuk of

Zniżka
26 %
Pierwotnie
60,20 zł
Tylko dziś
44,55 zł z VAT
36,22 zł bez VAT
5 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres piątek, 30 września
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta piątek, 30 września
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Jeśli nie chcesz wiercić dziur i szybko wieszać sztucznego żywopłotu lub ściany z roślin, ten montażowy haczyk samoprzylepny jest właściwym rozwiązaniem. Samoprzylepny haczyk do żywopłotu to wielofunkcyjny sposób mocowania sztucznych żywopłotów. Przezroczysta część samoprzylepna o wymiarach 50 x 50 cm ma dużą siłę klejenia i automatycznie dopasowuje się do płaskich powierzchni. Możesz usunąć ten haczyk, stosując wyższą temperaturę. Samoprzylepny haczyk do mocowania sztucznego żywopłotu to wygodny sposób na przezroczyste zamocowanie sztucznego żywopłotu. Użycie niewłaściwych elementów złącznych lub złej jakości może z czasem doprowadzić do jego uszkodzenia. Dlatego ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z metodą montażu i wybrać właściwy system montażu przed montażem. Jeśli nie chcesz wiercić dziur i szybko wieszać sztucznego żywopłotu lub ściany z roślin, ten montażowy haczyk samoprzylepny jest właściwym rozwiązaniem. Możesz użyć tego samoprzylepnego haczyka do sztucznego ogrodzenia na prawie każdej powierzchni. Możesz używać haczyka samoprzylepnego wewnątrz i na zewnątrz. Warunkiem trwałego mocowania jest to, aby powierzchnia była czysta (nie zakurzona ani tłusta) i płaska. Malowana ściana, płaski beton czy tapeta to żaden problem. Innymi bardzo odpowiednimi powierzchniami są na przykład płytki ceramiczne, granit, szkło, płyty, sklejka i panele stalowe. Przezroczysty haczyk samoprzylepny możesz zamówić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Przezroczysty haczyk samoprzylepny możesz zamówić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Parametry

Kod produktu 7402
Kraj pochodzenia Holandia

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!