Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna kula Gardenia biała 45 cm

Średni
Zniżka
4 %
Pierwotnie
310 zł
Tylko dziś
299 zł z VAT
243,09 zł bez VAT
22 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres środa, 24 sierpnia
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta środa, 24 sierpnia
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Parametry

Nasza sztuczna kula Gardenia biała ma średnicę 45 cm . Zawiera piękne białe kwiaty i dobrze przetworzone zielone liście, nie do odróżnienia od żywych. Nasza kula składa się z dwóch półkul, które składają się razem, tworząc jedną całość. Kula posiada również ochronę przed promieniowaniem UV , dzięki czemu nadaje się do umieszczenia na zewnątrz .

Umieszczenie

Nasza sztuczna piłka Gardenia biała nadaje się do wnętrz, ale dzięki ochronie przed promieniowaniem UV można ją również umieścić na zewnątrz. Jest idealna do doniczek lub do zawieszenia na łańcuszku. Jest odpowiednim dodatkiem do hoteli, na taras lub balkon. Bardzo ładnie wypełnia otwarte pomieszczenia. Nadaje się również do ogrodu i możesz go uzupełnić np. ozdobnymi wiórkami lub ozdobnymi kamieniami, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Kombinacje

Sztuczną białą kulę Gardenia można również połączyć z innymi sztucznymi kulami, takimi jak bukszpan lub kulka herbaciana. Możesz ją również bardzo ładnie połączyć z żywymi roślinami w swoim ogrodzie. Do tej kuli nadają się wysokie błyszczące doniczki w ciemnym, ale i jasnym kolorze. Stworzy to cudownie luksusową dekorację, którą możesz umieścić w dowolnym miejscu.

Parametry

Kod produktu 30041
Średni 45 cm
Ochrona przed promieniowaniem UV tak

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!