Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Panel ze sztucznego mchu Mossmat - 50x50 cm

Zniżka
40 %
Pierwotnie
120 zł
Tylko dziś
71,90 zł z VAT
58,46 zł bez VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Szukasz odpornej na promieniowanie UV maty z żywego sztucznego mchu o rozłożonych wysokościach do stworzenia własnej zielonej ściany z mchu? Ta replika i żywotna mata ze sztucznego mchu nadaje się do użytku na zewnątrz i oferuje trwałą powłokę dla twoich ścian. Mata wykonana jest z wysokiej jakości PVC i zapewnia izolację akustyczną. Mata jest dobrze wypełniona, a zabawnie rozłożona wysokość tworzy świeży, luksusowy i realistyczny wygląd. Po połączeniu ta mata ze sztucznego mchu może pokryć duże powierzchnie, tworząc naturalną ścianę z zielonego mchu. Rama do której przymocowany jest mech ma wymiary 25 x 25 cm. Oznacza to, że na metr kwadratowy potrzeba 16 mat. Maty można łatwo ze sobą łączyć. Ponieważ w surowcu części syntetycznych zastosowano ochronę przed promieniowaniem UV, są one chronione przed przebarwieniami przez osiem lat.

Parametry

Kod produktu 3462
Wysokość 50 cm
Determinacja wnętrze, zewnętrzny
Szerokość 50 cm
Długość 50 cm
Średni 50 cm
Materiał oddziału plastikowy
Materiał arkusza plastikowy
Kolor oddziału zielony
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV tak
Kraj pochodzenia Holandia
Owoce / kwiaty nie

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!