Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczny panel iglasty Cypruštek tujovitý - 50x50 cm

Zniżka
23 %
Pierwotnie
60,78 zł
Tylko dziś
46,80 zł z VAT
38,05 zł bez VAT
1 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
Kurier na adres poniedziałek, 2 października
29,90 zł
Punkt dostawy Packeta poniedziałek, 2 października
14,90 zł
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Sztuczny płot iglasty Japoński Cypr jest specjalnie zaprojektowany do prostej ściany lub ogrodzenia. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i jest prawie nie do odróżnienia od oryginału. Delikatne gałązki są bardzo szczegółowe i sprawiają, że sztuczny żywopłot jest realistyczny. Nasze sztuczne żywopłoty znajdują zastosowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki swojej wszechstronności i zielonemu wyglądowi, sztuczne drzewa iglaste mogą być wykorzystywane jako dekoracja, ale także do ochrony prywatności. Liście mają naturalne detale i są wykonane z różnych odcieni zieleni i rozmiarów liści. Odmiana ta jest sztucznym żywopłotem drugiej generacji. Ogrodzenie jest bardzo gęste i dlatego bardzo łatwe do zastosowania, gdy widok musi być zasłonięty. Powszechne zastosowanie sztucznych ogrodzeń to głównie ozdobne ogrodzenia ścian, tarasów i tym podobnych. Dzięki sztucznemu żywopłotowi zwykła ściana czy ogrodzenie znów staje się naturalne. Dzięki stosunkowo dużym liściom światło słoneczne tworzy piękny efekt cienia. Ogrodzenie wymaga minimalnej konserwacji. Montaż jest bardzo prosty - wystarczy połączyć ze sobą części maty. Możesz użyć nożyc, aby przyciąć płot do pożądanego rozmiaru. Sztuczne maty można zatrzasnąć bez użycia narzędzi i przymocować do dowolnej powierzchni. W ten sposób otrzymujesz piękną zieloną ścianę niestandardowego żywopłotu. Dokręć panel śrubami w odpowiednim formacie, w naszym sklepie internetowym z łatwością zamówisz odpowiedni rozmiar i rodzaj kolorowej śruby. Ogrodzenie to jest również bardzo dobrą podstawą pod sztuczną ścianę roślinną we wnętrzach i na zewnątrz. Możesz uzupełnić ogrodzenie innymi roślinami. W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu odpowiednie wkręty i kołki, aby można je było łatwo i prawidłowo zamontować. Rozmiar sztucznego ogrodzenia to 50x50 cm i charakteryzuje się 95% gęstością. Ciemnozielony kolor sprawia, że ogrodzenie jest całkowicie naturalne. Ogrodzenie iglaste wykonane jest z jednego rodzaju skrzydła.

Parametry

Kod produktu 7378
Kraj pochodzenia Holandia

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!