Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

5 powodów, dla których sztuczne kwiaty są świetnym dodatkiem

W dzisiejszym artykule przedstawiamy 5 powodów, dla których sztuczne kwiaty to właściwy wybór na drodze do harmonijnego wystroju wnętrza.

Wiele osób nadal woli wybierać żywy kwiat od sztucznego. Boją się, że ich wymarzony kawałek będzie wyglądał jak nieudany kawałek plastiku, który będzie jednocześnie krzykliwy i bez smaku. Ponieważ technologia posuwa się do przodu w szybkim tempie, produkcja sztucznych drzew, kwiatów i niezwykle popularnych palm nie jest wyjątkiem. Bezsmakowe tworzywa sztuczne zastępują oryginalne elementy, których nie da się odróżnić od żywych kwiatów. Pnie wykonane są z naturalnych materiałów, a otrzymany produkt często umieszczany jest w wysokiej jakości doniczce.

1. niskie koszty utrzymania

Żywe rośliny wymagają dużo czasu na podlewanie, nawożenie lub przesadzanie. Jednak nie każdy może wystarczająco zadbać o kwiaty, a efektem są zwiędłe kwiaty, które nie mają długiego życia. Trudnym orzechem jest też radzenie sobie z warunkami oświetleniowymi.

Odpowiednią alternatywą są sztuczne kwiaty. Patrząc na zawsze zielone kwiaty, warto wybrać tę drogę. W przeciwieństwie do żywych kwiatów, sztuczne kwiaty nie wymagają ciągłego podlewania, nawożenia czy przesadzania. Oszczędź swój cenny czas, który możesz wydać bardziej efektywnie. Jedyne, co musisz zrobić podczas pielęgnacji sztucznych kwiatów, to co jakiś czas odkurzyć liście z kurzu. Jednak nie ominiesz tego kroku przy pielęgnacji żywych kwiatów, więc w końcu zaoszczędzisz ilość czasu, co jest niezwykle rzadkie.

2. są trwałe

Jak wiemy, żywe kwiaty są niezwykle delikatne i wymagają specjalnych warunków oświetleniowych. Sztuczne kwiaty wykonane są z trwałych materiałów i nie może się zdarzyć, że roślina pęknie. Ważną korzyścią, o której nie możemy zapomnieć, jest to, że nie musisz polegać na warunkach oświetleniowych w swojej roślinie. Sztuczne kwiaty rozświetlą każdy ciemny zakątek Twojego domu, ale także biura czy restauracje. Możesz je zastosować w dowolnym miejscu, nadal będą błyszczeć swoim oryginalnym pięknem przez wiele lat.

3. są opłacalną alternatywą

Kupno żywej rośliny na pewno nie zatrzyma ruchu na Twojej karcie kredytowej. Wiele specjalnych preparatów czy nawozów kosztuje dużo pieniędzy i nadal istnieje ryzyko, że pewnego dnia stracisz swój ukochany kwiatek z niewłaściwą pielęgnacją.

Dobrym wyborem jest zainwestowanie w profesjonalne imitacje roślin , które można uzyskać za pomocą prostego zakupu. Nie musisz wydawać pieniędzy na preparaty, ponieważ sztuczne kwiaty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do żywych kwiatów.

4. wyglądają fantastycznie

Wygląd sztucznych kwiatów nie jest już nie do odróżnienia od żywych kwiatów. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości materiały, dzięki którym kwiat wygląda jak od doświadczonego ogrodnika lub pasjonata kwiatów.

W HK Green połączyliśmy siły z wiodącymi producentami sztucznych roślin, takimi jak Eurogreens, Maxifluer i Plastip, aby dodać do naszego katalogu niektóre z najpopularniejszych roślin o najwyższej jakości. Kupując sztuczne rośliny w naszym e-sklepie na pewno nie ustąpisz. Pierwszorzędna jakość to gwarancja sukcesu. Zależy nam na tym, aby nasz klient był niezwykle zadowolony z towaru i był dumny ze swojego zakładu, który sprawi mu radość nawet kilka lat później.

5. są uniwersalnym dodatkiem

Dodatek, który na pewno niczego nie zepsuje. Kwiaty to gwarancja zadowolenia w przestrzeni, w której mieszkasz, ale również Twoi znajomi będą czuli się znacznie lepiej w idealnie zharmonizowanym wnętrzu. Kolor zielony ma korzystny wpływ na organizm człowieka. To właśnie ten kolor ma działanie regeneracyjne, pomaga wyciszyć umysł i korzystnie wpływa na układ nerwowy.

Nie tylko z estetycznego punktu widzenia, ale także ze zdrowotnego punktu widzenia, kupowanie sztucznych roślin jest najlepszym wyborem, jaki możesz wybrać. Nasze sztuczne kwiaty nie są szkodliwe dla zdrowia i dlatego nadają się również do miejsc, w których przebywają alergicy.