Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna macka Geranium biała 70 cm

44,55 zł z VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Nasze nowo wykonane pelargonie wiszące charakteryzują się jeszcze wyższą jakością materiału tekstylnego, z którego wykonano liście i kwiaty. Liście są bardziej stabilne i mają bardziej wyraziste wytłoczenia. Ponadto główki kwiatowe są jeszcze pełniejsze i bardziej naturalne. Oznacza to, że kwiaty i liście tej białej pelargonii są w stosunku 1:1 identyczne z naszą ulepszoną pelargonią stojącą. Wisząca pelargonia jest wyposażona w białe kwiaty różnej wielkości. Sztuczny kwiat składa się z pojedynczych wąsów o różnej długości, które są połączone w pręcik. Jak opisano powyżej, kolor liści i kwiatów oraz struktura liści są teraz takie same jak w naszych pelargoniach stojących. Dzięki nowemu procesowi produkcji wiszące pelargonie wyglądają jeszcze bardziej naturalnie. Optycznie w 100% identyczny z naszym geranium stojącym (EG26-1002) Na zdjęciu opisane są 3 wąsy. Na skrzynkę balkonową o długości 1 m polecamy około 6 wąsów. Długość wąsów wynosi około 70 cm. Wkładka do młotka ma około 10 cm długości. Liczba liści na roślinie to łącznie 111 sztuk, 14 sztuk kwiatostanów. Liście i kwiaty wykonane są z wysokiej jakości tekstyliów.

Parametry

Kod produktu 2358
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Liczba arkuszy 111 ks
Materiał arkusza tekstylia
Liczba kwiatów 14 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów biały
Materiał kwiatowy tekstylia
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Kraj pochodzenia Niemcy
Owoce / kwiaty tak

Opinie

4.8 z 5
5 3x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
4 ocena