Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Sztuczna choinka Jodła Nobilis Oxburgh 210 cm

2380,50 zł z VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Choinka wykonana jest z materiału 100% PE, wszystkie gałęzie są formowane wtryskowo (100% igieł z tworzywa sztucznego). Choinka jak z bajki nawiązuje do klasycznej choinki ze względu na swoją schodkową budowę, dużą ilość igieł z 5 rozgałęzionymi gałązkami oraz krótkie igły. Gałęzie rozgałęzione mają długość 16 cm i średnicę igły 2 cm. Na końcu gałęzi igły lekko się zbiegają. Każda gałązka sztucznej karmy Douglas jest na środkowej gałęzi brązowego koloru i wygląda jeszcze bardziej naturalnie. Wysokość drzewka to około 210 cm. (mierzone od ziemi do góry) Igły plastikowe wykonane są z materiału PE w kolorze ciemnozielonym (100% igły plastikowe). Liczba gałązek na drzewie wynosi 1665. Dolna średnica drzewka wynosi 145 cm. Liczba części drzewka, łącznie z końcówką, to 4 sztuki. Konstrukcja jest bardzo stabilna, metalowy mechanizm składania jest bardzo prosty. Wymiary opakowania w cm to około 98 x 45 x 35 cm. Waga drzewka wraz z opakowaniem wynosi około 17 kg. Stabilne gałęzie boczne pozwalają na doskonałą dekorację, w tym metalowy stojak w kolorze zielonym. Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Dlatego wszystkie materiały zostały przetestowane przez TÜV Süd (kontrola techniczna) pod kątem trudnopalności i bezpieczeństwa zdrowotnego. Ponadto zleciliśmy SGS (największemu na świecie instytutowi badawczemu) badanie odporności ogniowej materiałów budowlanych klasy B1 zgodnie z normą DIN 4102-1. Nasze produkty pomyślnie przeszły rygorystyczne testy.

Parametry

Kod produktu 711
Wysokość 210 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone, stoisko
Średni 145 cm
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor oddziału zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Kraj pochodzenia Niemcy

Opinie

5 z 5
5 3x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
3 ocena