Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Girlanda sztuczna Bluszcz zielony 190 cm

52,90z VAT
480 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
W Twoim domu poniedziałek, 27 września

Opis

Charakterystyka

Bluszcz to wiecznie zielona roślina pnąca, która z czasem staje się zdrewniała. Jest rośliną typową dla runa leśnego. Woli półcień od cienia. Bluszcz dobrze rośnie na wilgotnej glebie bogatej w próchnicę. Jest to jedna z najbardziej niewymagających i jednocześnie odpornych roślin. Nie zrzuca liści na zimę. Dlatego często jest elementem jesiennych i świątecznych dekoracji. Bluszcz bardzo dobrze znosi cięcie i modelowanie. Kilka lat po posadzeniu Bluszcz zaczyna rosnąć szybciej. Dlatego konieczne jest użycie intensywnego cięcia wraz z drobnym, konserwacyjnym cięciem. Może rozmnażać się przez cały rok. Istnieje kilka możliwości wykorzystania bluszczu w ogrodzie. Zwykle służy do upiększania płotów, altan, pergoli lub innych obszarów w ogrodzie.

Występowanie

Bluszcz to jedyna roślina pnąca, która ma swój dom w Europie Środkowej. Ogólnie rzecz biorąc rośnie w Europie na północy do południa Skandynawii, na wschodzie do krajów bałtyckich i na Ukrainę, na południu nie występuje w Grecji, Krecie, Mołdawii, a także na nizinach węgierskich, nadal rośnie w Azji Mniejszej , Kaukaz, Armenia, północny Iran, w Libanie, w Izraelu. Rośnie w lasach liściastych i mieszanych, na skałach, gruzach, ruinach, w krzewach, na glebach próchnicznych, pożywnych, lekko kwaśnych do obojętnych. Często uprawiana jest w ogrodach, parkach, na cmentarzach itp., gdzie jako wieloletnia roślina zielona nadaje się do pokrywania murów i ogrodzeń. W naszym kraju jest dość liczna, ale w niektórych miejscach jej brakuje, wraz ze wzrostem wysokości częstotliwość występowania maleje.

Parametry

Sztuczna girlanda Bluszcz zielony ma długość 190 cm . Jej łodyga jest koloru zielonego i wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Łodyga zawiera również 113 plastikowych listków, ale są one równie żywe w dotyku, co pozwala uzyskać naprawdę realistyczny efekt całej girlandy. Te liście są w kolorze ciemnozielonym, w połączeniu z jasnozielonym dla jeszcze bardziej realistycznego dotyku.

Lokalizacja

Nasza girlanda Brečtan przeznaczona jest do wnętrz . Można go bardzo ładnie postawić na półce i tak pięknie wypełnić pustą przestrzeń, ale można go też powiesić na suficie np. w ogrodzie zimowym. Ze względu na to, że nie posiada ochrony przed promieniowaniem UV, nie należy go wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Jest odpowiednim zamiennikiem żywej rośliny, ponieważ nie wymaga regularnej pielęgnacji ani podlewania. Rozświetli nawet najciemniejszy zakątek w Twoim domu.

Kombinacje

Sztuczna girlanda Bluszcz, ze względu na to, że jest rośliną płożącą, bardzo ładnie łączy się z różnymi wąsami Bluszczu , ale także z gałązkami z naszej oferty. Z pewnością docenisz jego zastosowanie w każdej aranżacji. Nie musisz się też bać łączenia tej girlandy z naszymi roślinami kwitnącymi. Na naszej stronie możesz również wybrać kamienie ozdobne, aby Twoja dekoracja była wyjątkowa. Aby uzyskać bogatszą objętość, wybierz więcej kawałków bluszczowej girlandy. Stworzysz naprawdę zapierający dech w piersiach przykład jesiennych dekoracji na swój stół lub półkę.

Parametry

Kod produktu 20201
Determinacja wnętrze
Długość 190 cm
Liczba łodyg / łodyg 1 ks
Materiał łodygi / łodygi plastikowy
Wysokość liścia 12 cm
Szerokość liścia 9 cm
Liczba arkuszy 113 ks
Materiał arkusza plastikowy
Kolor liści zielony
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Długość trzpienia 10 cm

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!