Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Zakup

Czy masz też handel kamień?

HK-green to wyłącznie sklep internetowy. Nie posiadamy żadnych sklepów z kamieniami i nie mamy jeszcze dostępnego katalogu ani salonu.

Czy muszę być zarejestrowany, aby kupić u ciebie?

Aby robić zakupy u nas, nie jest wymagana rejestracja.

Zaletą rejestracji jest jednak możliwość monitorowania statusu swojego zamówienia i w każdej chwili będziesz mieć historię swoich zamówień. Możesz również zapisać swoje dane i nie musisz ich ponownie wpisywać przy wypełnianiu nowego zamówienia.

Możesz także sprawdzić aktualny status swojego zamówienia, a także śledzić, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka.

Czy mogę zmienić lub anulować zamówienie?

Możesz zmienić lub anulować zamówienie w dowolnym momencie przed jego wysłaniem, wysyłając to żądanie na nasz e-mail info@hk-green.sk lub telefonicznie pod numerem +421 222 200 062.

Czy można łączyć wielokrotne zamówienia?

Tak, ale tylko jeśli Twoje zamówienie nie zostało jeszcze wysłane. Wyślij prośbę o połączenie zamówień na nasz e-mail info @ hk-green, sk lub telefonicznie pod numerem +421 222 200 062.

Jak mogę sprawdzić status zamówienia?

Jeśli jesteś zarejestrowanym klientem, możesz monitorować status swojego zamówienia, logując się na naszej stronie w sekcji historii zamówień.

Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Za zamówienie możesz zapłacić gotówką przy odbiorze, czyli gotówką u kuriera bezpośrednio przy odbiorze towaru, lub możesz zapłacić od razu po złożeniu zamówienia kartą kredytową lub przelewem.

Nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia.

W takim przypadku możliwe jest, że podczas tworzenia zamówienia błędnie utworzyłeś swój adres e-mail, lub potwierdzenie przyszło do Spamu (spam), lub z jakiegoś powodu błędnie wysłałeś zamówienie i nasz system go nie zarejestrował.

W przypadku jakichkolwiek problemów skontaktuj się z nami przez e-mail info@hk-green.sk lub telefonicznie pod numerem +421 222 200 062.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Jeśli pomimo udzielenia odpowiedzi na te najczęściej zadawane pytania, musisz się z nami skontaktować, możesz to zrobić za pośrednictwem naszego e-maila info@hk-green.sk lub telefonicznie pod numerem +421 222 200 062.