Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Choinka sztuczna Fikus Benjamin zielona biała 170 cm

559z VAT
50 szt w magazynie do natychmiastowej wysyłki
W Twoim domu poniedziałek, 27 września

Opis

Charakterystyka

Ficus Benjamin to krzew lub drzewo roślina szeroko uprawiana jako ozdobna, należąca do rodziny Moraceae . Ficus benjamin to zawsze zielone drzewo ozdobne, które jest jedną z najpopularniejszych roślin doniczkowych. Ma lekko opadające gałęzie i jajowate spiczaste liście. Figowiec to roślina o płytkich korzeniach, strukturze liścia i szerokim, wiecznie zielonym liściu, o jasnej, lekko szarawej, gładkiej korze. W warunkach dzikich roślina osiąga wysokość 15-20 m. Pasuje do jasnego miejsca, ale nie na bezpośrednie światło słoneczne. Różnorodne pleśnie wymagają więcej światła i umieszczenia w ciepłym miejscu. Ficus benjamina wymaga umiarkowanej wilgotności, światła, braku przeciągów i temperatury co najmniej 10 stopni Celsjusza.

Występowanie

Ficus pochodzi z Azji i Australii , w szczególności z Indii, Jaby i Bali. A także z północy i południa Australii, Bhutanu, Kambodży, Chin, Filipin, Laosu, Malezji, Nepalu, Nowej Gwinei, Tajlandii, Wietnamu i Pacyfiku. Rozwija się na glebach piaszczystych i wapiennych wzdłuż rzek i strumieni; jako ozdoby roślinne jego uprawa rozprzestrzeniła się na cały świat. Jest to roślina ozdobna, która ze względu na atrakcyjny kształt i tolerancję na różne warunki środowiskowe jest wysoko ceniona jako roślina doniczkowa .

Parametry

Nasze sztuczne drzewko Fikus Benjamin ma 170 cm wysokości, łącznie z doniczką. Ten sztuczny figowiec jest szczególnie interesujący ze względu na pięć pni z prawdziwego drewna , mocno rozgałęzione brązowe plastikowe gałęzie i wysokiej jakości 465 tekstylnych liści w zielono-białej kombinacji kolorów. Pochodzi zakotwiczona w podstawowej doniczce o średnicy 17,78 cm na powierzchni z imitacją mchu. Zalecamy umieszczenie w ozdobnej doniczce .

Lokalizacja

Nasz sztuczny Fikus przeznaczony jest do wnętrz . Najlepiej sprawdza się w średnich i dużych przestrzeniach, w których nie będzie przeszkadzał. Może być stosowany w salonach, jadalniach i holach lub w oranżeriach. Szczególnie wyróżniają się jako pasjanse, ale można je również łączyć z innymi roślinami z naszej oferty.

Kombinacje

Polecamy łączenie fikusa z różnymi wariantami innych gatunków fikusa z naszej oferty. Polecane donice ozdobne można zamówić osobno, a także odpowiednie nasadzenia oraz hydrogranulat lub inny materiał wypełniający, który znajdziecie w naszej ofercie. Połączenie z keramzytem lub ozdobnym żwirem to doskonały wybór. Ponieważ ma kolorowe liście, warto wybrać doniczkę ozdobną, zwłaszcza jednokolorową lub z drobnym wzorem. Wybierz z naszej szerokiej oferty.

Parametry

Kod produktu 20086
Wysokość 170 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka tylko wewnętrzna wkładka
Wstaw wysokość 14.5 cm
Średnica wkładki 17.2 cm
Liczba łodyg / łodyg 5 ks
Materiał łodygi / łodygi drewno
Wysokość liścia 9 cm
Szerokość liścia 4.5 cm
Liczba arkuszy 465 ks
Materiał arkusza tekstylia
Kolor pnia/łodygi brązowy
Kolor oddziału brązowy
Wysokość pnia / łodygi 140 cm
Wstaw kolor czarny

Opinie

0 z 5
Ten produkt nie ma ocen. Oceń to jako pierwszy!