Skontaktuj się z nami info@hk-green.pl

Bukiet sztuczny Geranium jasnoróżowy 40 cm

27 zł z VAT
Niedostępne
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Opis

Geranium to bardzo szczegółowa roślina, zawierająca bardzo ładne główki kwiatowe, które kończą się wokół pąków. Kwiatostan rośnie w górnej jednej trzeciej pędu, co jest bardzo typowe dla pelargonii i dlatego wygląda niezwykle realistycznie. Piękne duże liście mają ten sam dobry kolor i wytłaczane liście oraz kształt liścia jak oryginał. Piękna wiosenna dekoracja. Sztuczna pelargonia jest optycznie w 100% identyczna z naszą wiszącą pelargonią (EG34-200-19). Wysokość rośliny łącznie z młotkiem wynosi około 35 - 40 cm. Średnica rośliny około 30 cm. Liczba kwiatów na tej roślinie to 9 sztuk i 42 liście. Przy tej pięknej roślinie zwrócono uwagę na najmniejszy szczegół, aby stworzyć zwodniczo prawdziwą i wysokiej jakości sztuczną roślinę. Pokazana doniczka nie wchodzi w zakres dostawy rośliny.

Parametry

Kod produktu 3267
Wysokość 40 cm
Determinacja wnętrze
Doniczka nie wliczone
Średni 30 cm
Liczba arkuszy 42 ks
Materiał arkusza tekstylia
Liczba kwiatów 9 ks
Kolor pnia/łodygi zielony
Kolor liści zielony
Kolor kwiatów biały, różowy
Materiał kwiatowy tekstylia
Ochrona przed promieniowaniem UV nie
Kraj pochodzenia Niemcy
Owoce / kwiaty tak

Opinie

5 z 5
5 3x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
3 ocena